A dolů musíš!

A dolů musíš!

A dolů musíš! stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy A dolů musíš! z Cihlář Jiří

 • Název knihy: A dolů musíš!
 • Autor knihy: Cihlář Jiří
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 142
 • Žánrové knihy: Faktografická biografie
 • ISBN: 978-80-7573-006-0
 • EAN: 9788075730060
 • Dostupné soubory: a-dolu-musis-325498.pdf, a-dolu-musis-325498.epub, a-dolu-musis-325498.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy A dolů musíš! v dolní části stránky

Shrnutí knihy A dolů musíš! z Cihlář Jiří

Prožili jsme na mnoha letištích naší republiky (Žatec, Líně, Č. Budějovice, Bechyně, Čáslav, Pardubice, Hradec Králové, Hradčany, Mladá, Kbely, Mošnov, Brno, Přerov, Prostějov, Náměšť, Bratislava, Piešťany, Zvolen, Košice, Prešov) svoje nejkrásnější léta života, při kterých jsme zažili nejen věci vážné i tragické, ale i mnoho příhod veselých. V některých případech se s odstupem let a díky změnám které nastaly, staly z věcí, které jsme považovali kdysi za věci vážné, věci úsměvné. Na těchto příhodách se podíleli všichni, kteří se okolo létání pohybovali. To je také důvod, proč jsou další řádky věnovány všem pilotům, mechanikům, technikům, inženýrům, letovodům, meteorologům, dispečerům, štábním pracovníkům, pracovníkům opraven, zabezpečovacích útvarů a vojákům základní služby, kteří na letištích v Čechách na Moravě i Slovensku (protože vše se stalo ještě za existence Československé republiky) zabezpečovali činnost letectva. Kniha popisuje cestu jednoho z mnoha chlapců za jeho snem – stát se pilotem. Je situována do období do roku 1964 a ukazuje postupné překonávání překážek na cestě k tomu, být pilotem v té době u nás nejmodernějšího přepadového letounu Mig 21 PF. Zobrazuje život na Svazarmovských letištích při organizaci létání, od prvních krůčků na větroních, přechod k motorovému létání, život v leteckém učilišti a na vojenských letištích. Kniha nejen pobaví, ale popisuje události veselé i smutné, a zejména ukazuje kamarádství a soudržnost lidí kolem létání.

Stáhnout A dolů musíš! knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu A dolů musíš! je 142 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy A dolů musíš! kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

A dolů musíš! z Cihlář Jiří – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize A dolů musíš! z Cihlář Jiří.

Populární vyhledávání: A dolů musíš! pdf, stáhnout A dolů musíš! pdf, stáhnout A dolů musíš! knihu pdf, A dolů musíš! kniha ve formátu pdf, zdarma A dolů musíš! kniha ke stažení, zdarma A dolů musíš! ebook ve formátu pdf, A dolů musíš! knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout A dolů musíš! pdf? Jak mohu stáhnout A dolů musíš! kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout A dolů musíš! zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu A dolů musíš!? stáhnout A dolů musíš! epub, stáhnout A dolů musíš! ebook epub, A dolů musíš! e-kniha ve formátu epub, zdarma A dolů musíš! ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu A dolů musíš! epub? Jak stáhnout knihu A dolů musíš! ve formátu epub? A dolů musíš! mobi, stáhnout A dolů musíš! mobi, stáhnout A dolů musíš! e-kniha mobi, A dolů musíš! kniha ve formátu mobi, zdarma A dolů musíš! ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu A dolů musíš! mobi? Jak mohu stáhnout knihu A dolů musíš! v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout A dolů musíš! z Cihlář Jiří zdarma? Jak stáhnout A dolů musíš! z Cihlář Jiří e-knihu zdarma?

Leave a Reply