Až na jednu vec

Až na jednu vec

Až na jednu vec stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Až na jednu vec z Radomír Andrić

 • Název knihy: Až na jednu vec
 • Autor knihy: Radomír Andrić
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 138
 • Žánrové knihy: Poezie
 • ISBN: 978-80-89727-67-4
 • EAN: 9788089727674
 • Dostupné soubory: az-na-jednu-vec-318048.pdf, az-na-jednu-vec-318048.epub, az-na-jednu-vec-318048.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Až na jednu vec v dolní části stránky

Shrnutí knihy Až na jednu vec z Radomír Andrić

Básnický rukopis Radomíra Andrića nie náhodou vychádza zo slova, darujúceho a osvecujúceho, ktoré nás vyťahuje a dvíha z neznesiteľného bahna každodennosti. Ide o poéziu, ktorá vychádza z centra labyrintu súčasného sveta, ktorá svedčí o jeho ilúzii a hre, o jeho nedokonalosti a zradnosti, o jeho neklíčiacej bezperspektíve, o chaose prachu a víchrici zla, v ktorom sa našiel súčasný človek (Selimír Radulović). Literárna kritika privítala Radomíra Andrića ako básnika „vyostrenej imaginácie, ktorý túži a pátra po novom obraze, novej melódii a význame výrazu“ (Srba Ignjatović). Podľa Engerića ide o básnika „rozvinutého vnútorného života a rozohranej imaginácie“. Kritici sa zhodli v tvrdení, že je to básnik na prameni života a nevysychajúcej národnej reči, ktorá v sebe nesie silu a krásu výrazu (Miloš Petrović). Básne vybrali a preložili Martin Prebudila a Miroslav Demák. Doslov napísal Miroslav Bielik. Ilustrácie: Predrag Bajo Luković. Zbierku vydali Spolok slovenských spisovateľov a Slovenské vydavateľské centrum v Báčskom Petrovci.

Stáhnout Až na jednu vec knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Až na jednu vec je 138 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Až na jednu vec kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Až na jednu vec z Radomír Andrić – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Až na jednu vec z Radomír Andrić.

Populární vyhledávání: Až na jednu vec pdf, stáhnout Až na jednu vec pdf, stáhnout Až na jednu vec knihu pdf, Až na jednu vec kniha ve formátu pdf, zdarma Až na jednu vec kniha ke stažení, zdarma Až na jednu vec ebook ve formátu pdf, Až na jednu vec knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Až na jednu vec pdf? Jak mohu stáhnout Až na jednu vec kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Až na jednu vec zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Až na jednu vec? stáhnout Až na jednu vec epub, stáhnout Až na jednu vec ebook epub, Až na jednu vec e-kniha ve formátu epub, zdarma Až na jednu vec ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Až na jednu vec epub? Jak stáhnout knihu Až na jednu vec ve formátu epub? Až na jednu vec mobi, stáhnout Až na jednu vec mobi, stáhnout Až na jednu vec e-kniha mobi, Až na jednu vec kniha ve formátu mobi, zdarma Až na jednu vec ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Až na jednu vec mobi? Jak mohu stáhnout knihu Až na jednu vec v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Až na jednu vec z Radomír Andrić zdarma? Jak stáhnout Až na jednu vec z Radomír Andrić e-knihu zdarma?

Leave a Reply