Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob

Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob

Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob z Ing. Sofia Komrsková

 • Název knihy: Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob
 • Autor knihy: Ing. Sofia Komrsková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 300
 • Žánrové knihy: Účetnictví
 • ISBN: 978-80-7554-051-5
 • EAN: 9788075540515
 • Dostupné soubory: abeceda-zdanovani-verejne-prospesneho-poplatnika-dani-z-prijmu-pravnickych-osob-313121.pdf, abeceda-zdanovani-verejne-prospesneho-poplatnika-dani-z-prijmu-pravnickych-osob-313121.epub, abeceda-zdanovani-verejne-prospesneho-poplatnika-dani-z-prijmu-pravnickych-osob-313121.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob v dolní části stránky

Shrnutí knihy Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob z Ing. Sofia Komrsková

Tato přehledná publikace je skvělým průvodcem pro každého, kdo se zajímá o problematiku zdanění veřejně prospěšného poplatníka.

Zdaňování veřejně prospěšného poplatníka od A do Z
Autorky vymezují jednotlivé veřejně prospěšné poplatníky v návaznosti na ustanovení občanského zákoníku a zákona o daních z příjmů. Podrobně provázejí jednotlivými kroky při podávání daňového přiznání k dani z přidané hodnoty a kontrolního hlášení na portálu daňové správy a upozorňují na sankce a možnosti upuštění od nich, resp. prominutí. Podrobně vysvětleny jsou povinnosti poplatníka i jeho možné nároky z hlediska zdanění daní z příjmů právnických osob.

Řeší veškeré důležité instituty zdanění
Pozornost je v této knize věnována nejdůležitějším institutům zdanění, jako jsou majetek a jeho odpisy, stravování, pohledávky, závazky, výzkum a vývoj, a dalším odpočtům ze základu daně, využití slev na dani a podávání daňových přiznání. Každá kapitola obsahuje názorně řešené příklady.

Registr smluv
Součástí publikace je rovněž velmi diskutovaná problematika registru smluv.

Vyhněte se sankcím a postihům díky této publikaci
Autorky seznamují se základními právy a povinnostmi daňového poplatníka při kontrole správcem daně tak, aby dokázal minimalizovat své případné chyby při sestavení daňového přiznání a případného doměření daně. Tyto informace lze využít při jakékoliv daňové kontrole, tedy i při kontrole dalších daní, jako je daň z přidané hodnoty, spotřební daně, silniční apod.

Stáhnout Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob je 300 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob z Ing. Sofia Komrsková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob z Ing. Sofia Komrsková.

Populární vyhledávání: Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob pdf, stáhnout Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob pdf, stáhnout Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob knihu pdf, Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob kniha ve formátu pdf, zdarma Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob kniha ke stažení, zdarma Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob ebook ve formátu pdf, Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob pdf? Jak mohu stáhnout Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob? stáhnout Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob epub, stáhnout Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob ebook epub, Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob e-kniha ve formátu epub, zdarma Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob epub? Jak stáhnout knihu Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob ve formátu epub? Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob mobi, stáhnout Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob mobi, stáhnout Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob e-kniha mobi, Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob kniha ve formátu mobi, zdarma Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob mobi? Jak mohu stáhnout knihu Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob z Ing. Sofia Komrsková zdarma? Jak stáhnout Abeceda zdaňování veřejně prospěšného poplatníka daní z příjmů právnických osob z Ing. Sofia Komrsková e-knihu zdarma?

Leave a Reply