Aby měl život smysl

Aby měl život smysl

Aby měl život smysl stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Aby měl život smysl z Harold Kushner

 • Název knihy: Aby měl život smysl
 • Autor knihy: Harold Kushner
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 152
 • Žánrové knihy: Psychologie a komunikace
 • ISBN: 978-80-262-1183-9
 • EAN: 9788026211839
 • Dostupné soubory: aby-mel-zivot-smysl-314494.pdf, aby-mel-zivot-smysl-314494.epub, aby-mel-zivot-smysl-314494.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Aby měl život smysl v dolní části stránky

Shrnutí knihy Aby měl život smysl z Harold Kushner

Americký rabín a autor bestselleru Když se zlé věci stávají dobrým lidem se v knize zabývá tím, co je pro většinu lidí klíčové – jak žít život tak, aby měl smysl, aby na něm záleželo, aby byly jeho plody k něčemu. K tomu je třeba lépe poznat lidskou povahu, pochopit mnohé lidské tužby a dilemata. Na řadě příkladů ze života lidí kolem sebe, ale také na velkých příbězích z Bible a světové literatury Kushner ukazuje lidskou touhu být dobrý, stejně jako jeho vnitřní spory týkající se otázek lidské falešnosti a zloby, uvažuje o tématech pomsty, spravedlnosti a odpuštění. Duchovní moudrost je v knize kořeněna židovským pohledem na svět a smyslem pro humor a paradox, psychologická poučení zároveň dávají řadu jasných termínů a orientačních bodů, které velká životní zkušenost stahuje sympaticky na zem.

Harold S. Kushner je americký rabín a uznávaný autor duchovní literatury. V Portále vyšla jeho úspěšná kniha Když se zlé věci stávají dobrým lidem.

Stáhnout Aby měl život smysl knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Aby měl život smysl je 152 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Aby měl život smysl kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Aby měl život smysl z Harold Kushner – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Aby měl život smysl z Harold Kushner.

Populární vyhledávání: Aby měl život smysl pdf, stáhnout Aby měl život smysl pdf, stáhnout Aby měl život smysl knihu pdf, Aby měl život smysl kniha ve formátu pdf, zdarma Aby měl život smysl kniha ke stažení, zdarma Aby měl život smysl ebook ve formátu pdf, Aby měl život smysl knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Aby měl život smysl pdf? Jak mohu stáhnout Aby měl život smysl kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Aby měl život smysl zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Aby měl život smysl? stáhnout Aby měl život smysl epub, stáhnout Aby měl život smysl ebook epub, Aby měl život smysl e-kniha ve formátu epub, zdarma Aby měl život smysl ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Aby měl život smysl epub? Jak stáhnout knihu Aby měl život smysl ve formátu epub? Aby měl život smysl mobi, stáhnout Aby měl život smysl mobi, stáhnout Aby měl život smysl e-kniha mobi, Aby měl život smysl kniha ve formátu mobi, zdarma Aby měl život smysl ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Aby měl život smysl mobi? Jak mohu stáhnout knihu Aby měl život smysl v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Aby měl život smysl z Harold Kushner zdarma? Jak stáhnout Aby měl život smysl z Harold Kushner e-knihu zdarma?

Leave a Reply