Šachový kurz pro Artura Pomara

Šachový kurz pro Artura Pomara

Šachový kurz pro Artura Pomara stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Šachový kurz pro Artura Pomara z Alexandr Aljechin

 • Název knihy: Šachový kurz pro Artura Pomara
 • Autor knihy: Alexandr Aljechin
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 96
 • Žánrové knihy: Individuální sporty
 • ISBN: 978-80-87303-33-7
 • EAN: 9788087303337
 • Dostupné soubory: sachovy-kurz-pro-artura-pomara-324789.pdf, sachovy-kurz-pro-artura-pomara-324789.epub, sachovy-kurz-pro-artura-pomara-324789.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Šachový kurz pro Artura Pomara v dolní části stránky

Shrnutí knihy Šachový kurz pro Artura Pomara z Alexandr Aljechin

Soubor lekcí, které Aljechin připravil pro svého žáka Artura Pomara, se kterým spolupracoval během války. Arturo Pomar Salamanca, 1931-2016, první španělský velmistr, byl považován za zázračné dítě, s Aljechinem remízoval již ve svých 13 letech na turnaji v Gijónu. Kniha je překladem španělského vydání z roku 1946, v češtině vychází poprvé.

Stáhnout Šachový kurz pro Artura Pomara knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Šachový kurz pro Artura Pomara je 96 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Šachový kurz pro Artura Pomara kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Šachový kurz pro Artura Pomara z Alexandr Aljechin – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Šachový kurz pro Artura Pomara z Alexandr Aljechin.

Populární vyhledávání: Šachový kurz pro Artura Pomara pdf, stáhnout Šachový kurz pro Artura Pomara pdf, stáhnout Šachový kurz pro Artura Pomara knihu pdf, Šachový kurz pro Artura Pomara kniha ve formátu pdf, zdarma Šachový kurz pro Artura Pomara kniha ke stažení, zdarma Šachový kurz pro Artura Pomara ebook ve formátu pdf, Šachový kurz pro Artura Pomara knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Šachový kurz pro Artura Pomara pdf? Jak mohu stáhnout Šachový kurz pro Artura Pomara kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Šachový kurz pro Artura Pomara zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Šachový kurz pro Artura Pomara? stáhnout Šachový kurz pro Artura Pomara epub, stáhnout Šachový kurz pro Artura Pomara ebook epub, Šachový kurz pro Artura Pomara e-kniha ve formátu epub, zdarma Šachový kurz pro Artura Pomara ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Šachový kurz pro Artura Pomara epub? Jak stáhnout knihu Šachový kurz pro Artura Pomara ve formátu epub? Šachový kurz pro Artura Pomara mobi, stáhnout Šachový kurz pro Artura Pomara mobi, stáhnout Šachový kurz pro Artura Pomara e-kniha mobi, Šachový kurz pro Artura Pomara kniha ve formátu mobi, zdarma Šachový kurz pro Artura Pomara ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Šachový kurz pro Artura Pomara mobi? Jak mohu stáhnout knihu Šachový kurz pro Artura Pomara v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Šachový kurz pro Artura Pomara z Alexandr Aljechin zdarma? Jak stáhnout Šachový kurz pro Artura Pomara z Alexandr Aljechin e-knihu zdarma?

Leave a Reply