Adam a čarovná šmykľavka

Adam a čarovná šmykľavka

Adam a čarovná šmykľavka stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Adam a čarovná šmykľavka z Mária Lazárová

 • Název knihy: Adam a čarovná šmykľavka
 • Autor knihy: Mária Lazárová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 120
 • Žánrové knihy: Školáci do 9 let
 • ISBN: 978-80-556-1468-7
 • EAN: 9788055614687
 • Dostupné soubory: adam-a-carovna-smyklavka-316029.pdf, adam-a-carovna-smyklavka-316029.epub, adam-a-carovna-smyklavka-316029.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Adam a čarovná šmykľavka v dolní části stránky

Shrnutí knihy Adam a čarovná šmykľavka z Mária Lazárová

Viete, prečo sú klokany červené, aké tajomstvo strážia mačky a kto v skutočnosti vyhral súťaž kráľa zvierat? Toto všetko a oveľa viac sa dozviete v tretej rozprávkovej knihe spisovateľky Márie Lazárovej. Adamko je chlapček s obrovskou fantáziou. A tú veru potrebuje, pretože väčšinu času trávi na dvore úplne sám. Jeho mama totiž nemá veľa času, stará sa o malé dvojičky. V jeden deň sa Adamkovi prihovorí neviditeľný vtáčik Štebotáčik. Z vtáčika a chlapca sa okamžite stanú nerozluční priatelia. Štebotáčik pozná nielen mnoho krásnych príbehov o zvieratkách, ale aj kúzlo čarovnej šmykľavky, ktorá oboch prenáša pomocou zaklínadla, kamkoľvek si len pomyslia. A že sú tie výlety plné dobrodružstiev, na to vezmite jed! Ilustroval Ľuboslav Paľo.

Stáhnout Adam a čarovná šmykľavka knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Adam a čarovná šmykľavka je 120 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Adam a čarovná šmykľavka kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Adam a čarovná šmykľavka z Mária Lazárová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Adam a čarovná šmykľavka z Mária Lazárová.

Populární vyhledávání: Adam a čarovná šmykľavka pdf, stáhnout Adam a čarovná šmykľavka pdf, stáhnout Adam a čarovná šmykľavka knihu pdf, Adam a čarovná šmykľavka kniha ve formátu pdf, zdarma Adam a čarovná šmykľavka kniha ke stažení, zdarma Adam a čarovná šmykľavka ebook ve formátu pdf, Adam a čarovná šmykľavka knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Adam a čarovná šmykľavka pdf? Jak mohu stáhnout Adam a čarovná šmykľavka kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Adam a čarovná šmykľavka zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Adam a čarovná šmykľavka? stáhnout Adam a čarovná šmykľavka epub, stáhnout Adam a čarovná šmykľavka ebook epub, Adam a čarovná šmykľavka e-kniha ve formátu epub, zdarma Adam a čarovná šmykľavka ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Adam a čarovná šmykľavka epub? Jak stáhnout knihu Adam a čarovná šmykľavka ve formátu epub? Adam a čarovná šmykľavka mobi, stáhnout Adam a čarovná šmykľavka mobi, stáhnout Adam a čarovná šmykľavka e-kniha mobi, Adam a čarovná šmykľavka kniha ve formátu mobi, zdarma Adam a čarovná šmykľavka ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Adam a čarovná šmykľavka mobi? Jak mohu stáhnout knihu Adam a čarovná šmykľavka v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Adam a čarovná šmykľavka z Mária Lazárová zdarma? Jak stáhnout Adam a čarovná šmykľavka z Mária Lazárová e-knihu zdarma?

Leave a Reply