Aféry privilegovaných

Aféry privilegovaných

Aféry privilegovaných stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Aféry privilegovaných z Nora Roberts

 • Název knihy: Aféry privilegovaných
 • Autor knihy: Nora Roberts
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 400
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-83-276-1525-1
 • EAN: 9788327615251
 • Dostupné soubory: afery-privilegovanych-315318.pdf, afery-privilegovanych-315318.epub, afery-privilegovanych-315318.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Aféry privilegovaných v dolní části stránky

Shrnutí knihy Aféry privilegovaných z Nora Roberts

Skandál v knížectví
Princezna Gabriela z knížectví Cordina uteče ze zajetí, ale na cestě k rodině má nehodu a ztratí paměť. A únosci jsou stále na svobodě! Proto jejímu otci nezbude nic jiného než najmout bodyguarda, který s Její Výsostí princeznou Gabrielou bude ve dne v noci…
Jediný muž, který se na tuto práci hodí, je Američan Reeve MacGee. Přitažlivý a charismatický bývalý policista dokáže ochránit Gabrielu před únosci, možná jí i vrátit paměť, ale zabránit tomu, aby jeho srdce propadlo lásce k ní, neumí…

Dokonalé představení
Když Američanka Eve před lety navštívila knížectví Cordina – tehdy ještě jako školačka –, setkala se s neodolatelným princem Alexanderem a od té doby o něm nepřestala snít. Jenže princové si obyčejnou dívku berou jen v pohádkách.
Teď se do téhle malé země na břehu Středozemního moře znovu vrací, aby tu na divadelních prknech představila svou hereckou společnost. Alex je překvapený, v jakou sebevědomou, nezávislou a krásnou ženu Eve vyrostla. Přestože to vůbec neměl v plánu, najednou touží Eve dokázat, že on je tím pravým, koho by si měla vzít za manžela!

Stáhnout Aféry privilegovaných knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Aféry privilegovaných je 400 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Aféry privilegovaných kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Aféry privilegovaných z Nora Roberts – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Aféry privilegovaných z Nora Roberts.

Populární vyhledávání: Aféry privilegovaných pdf, stáhnout Aféry privilegovaných pdf, stáhnout Aféry privilegovaných knihu pdf, Aféry privilegovaných kniha ve formátu pdf, zdarma Aféry privilegovaných kniha ke stažení, zdarma Aféry privilegovaných ebook ve formátu pdf, Aféry privilegovaných knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Aféry privilegovaných pdf? Jak mohu stáhnout Aféry privilegovaných kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Aféry privilegovaných zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Aféry privilegovaných? stáhnout Aféry privilegovaných epub, stáhnout Aféry privilegovaných ebook epub, Aféry privilegovaných e-kniha ve formátu epub, zdarma Aféry privilegovaných ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Aféry privilegovaných epub? Jak stáhnout knihu Aféry privilegovaných ve formátu epub? Aféry privilegovaných mobi, stáhnout Aféry privilegovaných mobi, stáhnout Aféry privilegovaných e-kniha mobi, Aféry privilegovaných kniha ve formátu mobi, zdarma Aféry privilegovaných ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Aféry privilegovaných mobi? Jak mohu stáhnout knihu Aféry privilegovaných v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Aféry privilegovaných z Nora Roberts zdarma? Jak stáhnout Aféry privilegovaných z Nora Roberts e-knihu zdarma?

Leave a Reply