After 2: Přiznání

After 2: Přiznání

After 2: Přiznání stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy After 2: Přiznání z Anna Todd

 • Název knihy: After 2: Přiznání
 • Autor knihy: Anna Todd
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 608
 • Žánrové knihy: Beletrie nad 9 let
 • ISBN: 978-80-7549-010-0
 • EAN: 9788075490100
 • Dostupné soubory: after-2-priznani-268555.pdf, after-2-priznani-268555.epub, after-2-priznani-268555.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy After 2: Přiznání v dolní části stránky

Shrnutí knihy After 2: Přiznání z Anna Todd

Láska Tessy a Hardina je osudová a jeden bez druhého nemůže být, ale nespálila se Tessa už příliš? Když se Tessa dozví, že s ní Hardin začal chodit kvůli sázce, kterou uzavřel s přáteli, je zdrcená. Není to poprvé, co se přesvědčila, že kluk, do kterého se zamilovala, dokáže být pěkně krutý, ale takové ponížení nečekala ani v nejhorším snu. Musí se smířit s tím, že Hardin navždy zůstane… Hardinem. Že by se v něm až tak moc mýlila? Rozum i nejbližší okolí jí radí, aby se Hardina už navždy vzdala, nebyla by první, kterou ponížil a odkopl. Kvůli Hardinovi odstavila na vedlejší kolej všechno, na čem jí záleželo – školu, kamarády, matku, přítele… další zklamání by nezvládla. Hardin, který se do Tessy mezitím doopravdy zamiloval, zjišťuje, že bez ní nedokáže žít, kaje se a prosí o odpuštění. Tessa se brání, ale to se lehko řekne, navíc při představě na vášnivé noci strávené v Hardinově náručí… Elektrizující dotyky… Nenasytné polibky… Hardin ví, že se dopustil nejhorší chyby ve svém životě. Dokáže se ale opravdu změnit? Všechno navíc komplikuje Zed, který se pokouší Tessu získat a na rozdíl od Hardina je hodný a milý. Tessu čeká jedno z nejtěžších rozhodnutí… Pokračování světového bestselleru a literárního fenoménu AFTER – Polibek úspěšné autorky Anny Todd.

Stáhnout After 2: Přiznání knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu After 2: Přiznání je 608 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy After 2: Přiznání kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

After 2: Přiznání z Anna Todd – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize After 2: Přiznání z Anna Todd.

Populární vyhledávání: After 2: Přiznání pdf, stáhnout After 2: Přiznání pdf, stáhnout After 2: Přiznání knihu pdf, After 2: Přiznání kniha ve formátu pdf, zdarma After 2: Přiznání kniha ke stažení, zdarma After 2: Přiznání ebook ve formátu pdf, After 2: Přiznání knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout After 2: Přiznání pdf? Jak mohu stáhnout After 2: Přiznání kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout After 2: Přiznání zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu After 2: Přiznání? stáhnout After 2: Přiznání epub, stáhnout After 2: Přiznání ebook epub, After 2: Přiznání e-kniha ve formátu epub, zdarma After 2: Přiznání ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu After 2: Přiznání epub? Jak stáhnout knihu After 2: Přiznání ve formátu epub? After 2: Přiznání mobi, stáhnout After 2: Přiznání mobi, stáhnout After 2: Přiznání e-kniha mobi, After 2: Přiznání kniha ve formátu mobi, zdarma After 2: Přiznání ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu After 2: Přiznání mobi? Jak mohu stáhnout knihu After 2: Přiznání v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout After 2: Přiznání z Anna Todd zdarma? Jak stáhnout After 2: Přiznání z Anna Todd e-knihu zdarma?

Leave a Reply