Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve

Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve

Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve z Ingrid Konečná Veverková

 • Název knihy: Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve
 • Autor knihy: Ingrid Konečná Veverková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 392
 • Žánrové knihy: Ekonomie, ekonomika
 • ISBN: 978-80-8168-599-6
 • EAN: 9788081685996
 • Dostupné soubory: ako-sa-pripravit-na-kontrolu-v-samosprave-347213.pdf, ako-sa-pripravit-na-kontrolu-v-samosprave-347213.epub, ako-sa-pripravit-na-kontrolu-v-samosprave-347213.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve v dolní části stránky

Shrnutí knihy Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve z Ingrid Konečná Veverková

Monografia „Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve“ reflektuje potrebu hlavných kontrolórov mať k dispozícii kvalitnú praktickú príručku, ktorá by obsahovala jednoduchý postup pri vykonávaní jednotlivých kontrol, metodiku kontrolnej činnosti a zrozumiteľný návod na správnu aplikáciu právnych predpisov.

Ing. Ingrid Konečná Veverková, autorka publikácie, sa snažila pri písaní publikácie začleniť do jej obsahu všetky potrebné informácie. Výsledkom je monografia, ktorá obsahuje dôležité informácie z oblastí, ktoré kontrolóri najčastejšie potrebujú pri vykonávaní jednotlivých kontrol. Prehľadná teoretická časť publikácie je doplnená množstvom príkladov, otázok a odpovedí, ale aj modelovými príkladmi a vzormi dokumentov, ktoré sú využiteľné v praxi.

Formu spracovania publikácie a jej praktické zameranie ocenia pri svojej náročnej práci predovšetkým hlavní kontrolóri, vhodná je však aj pre zamestnancov samosprávy, ktorí sú kontrolovaní.

Stáhnout Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve je 392 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve z Ingrid Konečná Veverková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve z Ingrid Konečná Veverková.

Populární vyhledávání: Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve pdf, stáhnout Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve pdf, stáhnout Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve knihu pdf, Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve kniha ve formátu pdf, zdarma Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve kniha ke stažení, zdarma Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve ebook ve formátu pdf, Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve pdf? Jak mohu stáhnout Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve? stáhnout Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve epub, stáhnout Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve ebook epub, Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve e-kniha ve formátu epub, zdarma Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve epub? Jak stáhnout knihu Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve ve formátu epub? Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve mobi, stáhnout Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve mobi, stáhnout Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve e-kniha mobi, Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve kniha ve formátu mobi, zdarma Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve mobi? Jak mohu stáhnout knihu Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve z Ingrid Konečná Veverková zdarma? Jak stáhnout Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve z Ingrid Konečná Veverková e-knihu zdarma?

Leave a Reply