Akta Golgata

Akta Golgata

Akta Golgata stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Akta Golgata z Philipp Vandenberg

 • Název knihy: Akta Golgata
 • Autor knihy: Philipp Vandenberg
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2010
 • Počet stránek: 336
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-242-2655-2
 • EAN: 9788024226552
 • Dostupné soubory: akta-golgata-45427.pdf, akta-golgata-45427.epub, akta-golgata-45427.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Akta Golgata v dolní části stránky

Shrnutí knihy Akta Golgata z Philipp Vandenberg

Přes kilo a půl tmavohnědé rosolovité tkáně — lidská játra určená pro transplantaci… Pro profesora Gropiuse, vynikajícího chirurga z univerzitní kliniky v Mnichově, jsou tyto operace rutinní záležitostí. A přesto pacient, slavný archeolog Schlesinger, zemře. To, co nejprve vypadá jako odborné pochybení, se záhy ukáže jako cílený útok. Gropius je s okamžitou platností suspendován. Vyšetřování se protahuje, případ nabývá širších rozměrů. Tajné služby na obou stranách Atlantiku se zabývají zašifrovaným poselstvím neznámé mezinárodní organizace, která jde doslova přes mrtvoly. Pátrání však nepřináší žádné výsledky. Chirurg se v zoufalství rozhodne hledat stopy na vlastní pěst. Jeho cesta vede do Itálie, Izraele, Čech a do Španělska. Setkává se s dvěma vášnivými ženami, jež jsou zásadně a ve všem odlišné: s bohatou vdovou Schlesingerovou a tajuplnou Italkou Franceskou, která je zřejmě do případu nějak záhadně zapletena. Pozvolna se potvrzuje domněnka, že útok nesouvisí s mezinárodní mafií obchodující s lidskými orgány, nýbrž byl namířen přímo na archeologa, jenž se chystal uveřejnit akta, která by vzbudila světovou senzaci. Je tu však nebezpečný protivník, jenž tomu hodlá za každou cenu zabránit – Vatikán.

Stáhnout Akta Golgata knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Akta Golgata je 336 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Akta Golgata kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Akta Golgata z Philipp Vandenberg – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Akta Golgata z Philipp Vandenberg.

Populární vyhledávání: Akta Golgata pdf, stáhnout Akta Golgata pdf, stáhnout Akta Golgata knihu pdf, Akta Golgata kniha ve formátu pdf, zdarma Akta Golgata kniha ke stažení, zdarma Akta Golgata ebook ve formátu pdf, Akta Golgata knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Akta Golgata pdf? Jak mohu stáhnout Akta Golgata kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Akta Golgata zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Akta Golgata? stáhnout Akta Golgata epub, stáhnout Akta Golgata ebook epub, Akta Golgata e-kniha ve formátu epub, zdarma Akta Golgata ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Akta Golgata epub? Jak stáhnout knihu Akta Golgata ve formátu epub? Akta Golgata mobi, stáhnout Akta Golgata mobi, stáhnout Akta Golgata e-kniha mobi, Akta Golgata kniha ve formátu mobi, zdarma Akta Golgata ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Akta Golgata mobi? Jak mohu stáhnout knihu Akta Golgata v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Akta Golgata z Philipp Vandenberg zdarma? Jak stáhnout Akta Golgata z Philipp Vandenberg e-knihu zdarma?

Leave a Reply