Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike

Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike

Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike z Andrea Erdősová

 • Název knihy: Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike
 • Autor knihy: Andrea Erdősová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 212
 • Žánrové knihy: Právo, politologie, sociologie
 • ISBN: 978-80-8168-420-3
 • EAN: 9788081684203
 • Dostupné soubory: aktualne-otazky-o-cloveku-a-jeho-pravach-v-bioetike-346898.pdf, aktualne-otazky-o-cloveku-a-jeho-pravach-v-bioetike-346898.epub, aktualne-otazky-o-cloveku-a-jeho-pravach-v-bioetike-346898.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike v dolní části stránky

Shrnutí knihy Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike z Andrea Erdősová

Predkladaná monografia rozoberá vybrané aktuálne témy postavenia človeka a ochrany jeho práv v ústrety novým biotechnológiám a modernej medicíne. Nastoľuje tak odborne aj celospoločensky pálčivé otázky, akými sú napríklad náhradné materstvo, povinné očkovanie detí a povinnosť držania v ústave zdravotnej starostlivosti, ktoré analyzuje prostredníctvom hľadania eticky prijateľných hraníc. Otvára tak priestor pre využitie metód bioetiky, ktorá sa postupne ako dynamické vedecké odvetvie dostáva do popredia multidisciplinárneho záujmu.

Ide o jednu z mála publikácií na slovenskom knižnom trhu, ktorá by mala slúžiť potrebám komplexnejšieho pohľadu na problematiku bioetických tém, ktoré majú celospoločenský dosah. Publikácia je prierezom do viacerých verejnoprávnych a súkromnoprávnych oblastí práva, čím spĺňa požiadavky doplnkového učebného textu, ale aj odbornej literatúry všeobecného zamerania (medicínske právo, občianske právo, ústavné právo, bioetika).

Publikácia je určená študentom práva, predovšetkým predmetu Medicínskeho alebo Zdravotníckeho práva, laickej verejnosti s intenzívnejším záujmom o vymedzenú problematiku, ale predovšetkým širšej odbornej verejnosti, lekárom, právnikom, filozofom, bioetikom, hľadajúcim ucelenejší zdroj poznatkov o ochrane osobnostných práv a základných ľudských práv z pohľadu dynamickej a relatívne modernej vedy – bioetiky.

Stáhnout Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike je 212 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike z Andrea Erdősová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike z Andrea Erdősová.

Populární vyhledávání: Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike pdf, stáhnout Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike pdf, stáhnout Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike knihu pdf, Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike kniha ve formátu pdf, zdarma Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike kniha ke stažení, zdarma Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike ebook ve formátu pdf, Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike pdf? Jak mohu stáhnout Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike? stáhnout Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike epub, stáhnout Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike ebook epub, Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike e-kniha ve formátu epub, zdarma Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike epub? Jak stáhnout knihu Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike ve formátu epub? Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike mobi, stáhnout Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike mobi, stáhnout Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike e-kniha mobi, Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike kniha ve formátu mobi, zdarma Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike mobi? Jak mohu stáhnout knihu Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike z Andrea Erdősová zdarma? Jak stáhnout Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike z Andrea Erdősová e-knihu zdarma?

Leave a Reply