Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání)

Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání)

Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) z Kettner Jiří, Kautzner Josef,

 • Název knihy: Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání)
 • Autor knihy: Kettner Jiří, Kautzner Josef,
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 640
 • Žánrové knihy: Klasická medicína
 • ISBN: 978-80-204-4422-6
 • EAN: 9788020444226
 • Dostupné soubory: akutni-kardiologie-334207.pdf, akutni-kardiologie-334207.epub, akutni-kardiologie-334207.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) v dolní části stránky

Shrnutí knihy Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) z Kettner Jiří, Kautzner Josef,

Druhé, přepracované a doplněné vydání klinicky zaměřené publikace, která je praktickým návodem pro diagnostiku, doporučená vyšetření a léčbu všech nejčastějších akutních kardiovaskulárních onemocnění, a to od zvládnutí akutní fáze po jejich definitivní řešení. Strukturované postupy vycházejí především z existujících doporučení Evropské kardiologické společnosti a současně z každodenních vlastních zkušeností pracoviště. Kniha dále obsahuje i návody k provedení nezbytných výkonů u nemocných s akutním kardiovaskulárním problémem, přehled nejpoužívanějších léků a přehled současných evropských doporučení pro jednotlivá kardiovaskulární onemocnění.
V novém vydání je přepracována a doplněna řada kapitol včetně obrazové dokumentace. Objevují se i zcela nové kapitoly, jako jsou Elektrokardiografická diferenciální diagnostika arytmií, Náhlá srdeční smrt nebo Základy umělé výživy v kardiologické intenzivní péči. I druhé vydání Akutní kardiologie si zachová kapesní formát s heslovitým uspořádáním textu a důrazem na přehledná schémata, tabulky a obrazovou dokumentaci s cílem rychlé orientace při řešení akutních kardiovaskulárních stavů.

Stáhnout Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) je 640 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) z Kettner Jiří, Kautzner Josef, – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) z Kettner Jiří, Kautzner Josef,.

Populární vyhledávání: Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) pdf, stáhnout Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) pdf, stáhnout Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) knihu pdf, Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) kniha ve formátu pdf, zdarma Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) kniha ke stažení, zdarma Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) ebook ve formátu pdf, Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) pdf? Jak mohu stáhnout Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání)? stáhnout Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) epub, stáhnout Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) ebook epub, Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) e-kniha ve formátu epub, zdarma Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) epub? Jak stáhnout knihu Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) ve formátu epub? Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) mobi, stáhnout Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) mobi, stáhnout Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) e-kniha mobi, Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) kniha ve formátu mobi, zdarma Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) mobi? Jak mohu stáhnout knihu Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) z Kettner Jiří, Kautzner Josef, zdarma? Jak stáhnout Akutní kardiologie (2., přepracované a doplněné vydání) z Kettner Jiří, Kautzner Josef, e-knihu zdarma?

Leave a Reply