Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech

Alex za zrcadlem - Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech

Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech z Alex Bellos

 • Název knihy: Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech
 • Autor knihy: Alex Bellos
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 292
 • Žánrové knihy: Fyzika, astronomie, matematika
 • ISBN: 978-80-7363-774-3
 • EAN: 9788073637743
 • Dostupné soubory: alex-za-zrcadlem-312184.pdf, alex-za-zrcadlem-312184.epub, alex-za-zrcadlem-312184.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech v dolní části stránky

Shrnutí knihy Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech z Alex Bellos

Náš nesmírně složitý svět se překvapivě často řídí neočekávanými matematickými schématy. Alex Bellos, autor bestselleru Alexova dobrodružství v zemi čísel , se opět ujal role zábavného a současně trpělivého průvodce. Z abstraktního světa matematiky se tentokrát vrací do světa konkrétní každodenní zkušenosti. Na cestě matematickou krajinou potkáme trojúhelníky, rotace a mocninové zákony, ale i fraktály, kužele a křivky. Autor se s vámi podělí o výsledky své ankety, ve které hlasovalo 30 000 respondentů o nejoblíbenější číslo na světě. Seznámí vás s fascinujícím počítačovým programem zvaným Hra života i se záludnostmi matematické logiky a exponenciálního růstu. Najednou zjistíte, že jste nějakým nepochopitelným způsobem pochopili svět komplexních čísel. Tato kniha je o tom, co všechno byste na střední škole bývali rádi věděli o matematice, ale netušili jste, že se na to můžete zeptat.

Stáhnout Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech je 292 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech z Alex Bellos – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech z Alex Bellos.

Populární vyhledávání: Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech pdf, stáhnout Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech pdf, stáhnout Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech knihu pdf, Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech kniha ve formátu pdf, zdarma Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech kniha ke stažení, zdarma Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech ebook ve formátu pdf, Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech pdf? Jak mohu stáhnout Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech? stáhnout Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech epub, stáhnout Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech ebook epub, Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech e-kniha ve formátu epub, zdarma Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech epub? Jak stáhnout knihu Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech ve formátu epub? Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech mobi, stáhnout Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech mobi, stáhnout Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech e-kniha mobi, Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech kniha ve formátu mobi, zdarma Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech mobi? Jak mohu stáhnout knihu Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech z Alex Bellos zdarma? Jak stáhnout Alex za zrcadlem – Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech z Alex Bellos e-knihu zdarma?

Leave a Reply