Americký zabiják

Americký zabiják

Americký zabiják stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Americký zabiják z Vince Flynn

 • Název knihy: Americký zabiják
 • Autor knihy: Vince Flynn
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 352
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7507-724-0
 • EAN: 9788075077240
 • Dostupné soubory: americky-zabijak-345906.pdf, americky-zabijak-345906.epub, americky-zabijak-345906.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Americký zabiják v dolní části stránky

Shrnutí knihy Americký zabiják z Vince Flynn

Po dvou desetiletích vypjaté stranické politiky se CIA i celá země nacházejí ve stále složitější situaci. Veterán studené války a ředitel operací CIA Thomas Stansfield ví, že musí své lidi připravit na další válku. Islámský terorismus je na vzestupu a je třeba se mu postavit, než dospěje k břehům Ameriky. Stansfield nařizuje své chráněnkyni Irene Kennedyové a starému spolubojovníkovi Stanu Hurleymu, aby vytvořili novou skupinu tajných agentů pracujících mimo běžné struktury velení – jako muži, kteří neexistují.
Jaký člověk bude zabíjet pro svou zemi, aniž si oblékne uniformu? Kennedyová ho nachází po teroristickém útoku na letadlo společnosti Pan Am nad Lockerbie. Onoho chladného prosincového večera zahynulo dvě stě sedmdesát lidí a událost zasáhla do života tisícovek příbuzných a přátel. Jedním z nich je Mitch Rapp, který však nehledá útěchu. Prahne po pomstě.
Po šesti měsících intenzivního výcviku je Rapp připravený utkat se s nepřítelem na jeho domácí půdě a pustí se do toho s brutální účinností. Začne v Istanbulu, kde zabije tureckého obchodníka se zbraněmi, který dodal výbušniny pro útok nad Lockerbie. Pak se přesune do Hamburku a se svým týmem se vydává na cestu po Evropě, kde po něm zůstává stopa mrtvých těl. Všechny cesty však vedou do Bejrútu a Rapp netuší, že nepřítel ví o jeho existenci a nastražil past. Lovec se má stát kořistí a Rapp bude potřebovat veškeré fyzické i duševní schopnosti, aby přežil mezi teroristickými frakcemi ve válkou rozvráceném městě.

Flynnův napínavý román, brutálně realistický a nabitý akcí v rychlém tempu, čtenářům ukazuje, jak to celé začalo. Za ocelově tvrdým pohledem nejneohroženějšího národního hrdiny lze tušit mladého muže, jehož osudem bylo stát se Americkým zabijákem.

Stáhnout Americký zabiják knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Americký zabiják je 352 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Americký zabiják kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Americký zabiják z Vince Flynn – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Americký zabiják z Vince Flynn.

Populární vyhledávání: Americký zabiják pdf, stáhnout Americký zabiják pdf, stáhnout Americký zabiják knihu pdf, Americký zabiják kniha ve formátu pdf, zdarma Americký zabiják kniha ke stažení, zdarma Americký zabiják ebook ve formátu pdf, Americký zabiják knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Americký zabiják pdf? Jak mohu stáhnout Americký zabiják kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Americký zabiják zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Americký zabiják? stáhnout Americký zabiják epub, stáhnout Americký zabiják ebook epub, Americký zabiják e-kniha ve formátu epub, zdarma Americký zabiják ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Americký zabiják epub? Jak stáhnout knihu Americký zabiják ve formátu epub? Americký zabiják mobi, stáhnout Americký zabiják mobi, stáhnout Americký zabiják e-kniha mobi, Americký zabiják kniha ve formátu mobi, zdarma Americký zabiják ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Americký zabiják mobi? Jak mohu stáhnout knihu Americký zabiják v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Americký zabiják z Vince Flynn zdarma? Jak stáhnout Americký zabiják z Vince Flynn e-knihu zdarma?

Leave a Reply