Amerikána

Amerikána

Amerikána stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Amerikána z Chimamanda Ngozi Adichie

 • Název knihy: Amerikána
 • Autor knihy: Chimamanda Ngozi Adichie
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 552
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-7491-436-2
 • EAN: 9788074914362
 • Dostupné soubory: amerikana-313031.pdf, amerikana-313031.epub, amerikana-313031.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Amerikána v dolní části stránky

Shrnutí knihy Amerikána z Chimamanda Ngozi Adichie

Silný příběh o lásce, rasových otázkách a identitěIfemelu a Obinze, dva mladí lidé z Lagosu, se do sebe zamilují. Jejich vlast Nigérie trpí pod nadvládou vojenské diktatury a každý, kdo může, se snaží uprchnout.Sebejistá Ifemelu se vydává do Ameriky, kde zakouší porážky i vítězství, nachází a ztrácí další lásky, to vše pod tlakem něčeho, nad čím doma nikdy nepřemýšlela — rasové otázky. Obinze, kterého Amerika, ovlivněná útoky jedenáctého září, nepřijme, se pouští do nebezpečného, ilegálního života v Londýně.O třináct let později je Obinze bohatý muž v čerstvě demokratické Nigérii a Ifemelu úspěšná blogerka. Najdou po tolikaletech a změnách odvahu znovu se setkat tváří v tvář?

Stáhnout Amerikána knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Amerikána je 552 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Amerikána kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Amerikána z Chimamanda Ngozi Adichie – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Amerikána z Chimamanda Ngozi Adichie.

Populární vyhledávání: Amerikána pdf, stáhnout Amerikána pdf, stáhnout Amerikána knihu pdf, Amerikána kniha ve formátu pdf, zdarma Amerikána kniha ke stažení, zdarma Amerikána ebook ve formátu pdf, Amerikána knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Amerikána pdf? Jak mohu stáhnout Amerikána kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Amerikána zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Amerikána? stáhnout Amerikána epub, stáhnout Amerikána ebook epub, Amerikána e-kniha ve formátu epub, zdarma Amerikána ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Amerikána epub? Jak stáhnout knihu Amerikána ve formátu epub? Amerikána mobi, stáhnout Amerikána mobi, stáhnout Amerikána e-kniha mobi, Amerikána kniha ve formátu mobi, zdarma Amerikána ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Amerikána mobi? Jak mohu stáhnout knihu Amerikána v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Amerikána z Chimamanda Ngozi Adichie zdarma? Jak stáhnout Amerikána z Chimamanda Ngozi Adichie e-knihu zdarma?

Leave a Reply