Šance na lásku

Šance na lásku

Šance na lásku stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Šance na lásku z M. J. Summers

 • Název knihy: Šance na lásku
 • Autor knihy: M. J. Summers
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 304
 • Žánrové knihy: Erotické romány
 • ISBN: 978-80-249-3086-2
 • EAN: 9788024930862
 • Dostupné soubory: sance-na-lasku-273762.pdf, sance-na-lasku-273762.epub, sance-na-lasku-273762.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Šance na lásku v dolní části stránky

Shrnutí knihy Šance na lásku z M. J. Summers

Vášnivá erotická romance od vycházející hvězdy romantické literatury! Luc Chevalier je šťastný člověk. Obchody prosperují, má peníze i přízeň krásných žen. Cestuje po světě, jí v těch nejlepších restauracích a užívá si pohodlí těch nejluxusnějších hotelů. Tak proč je se svým životem nespokojený? Fotografka Megan Sullivanová má o poznání krušnější život. Sama vychovává šestiletého Elliotta, jehož otec se k rodině raději nepřibližuje, aby syn nezjistil, že je závislý na drogách. Když se jednoho dne Megan nechá zlákat svou kamarádkou k výletu do Paříže, ani ve snu by ji nenapadlo, že se tam ocitne v náruči toho nejkrásnějšího muže, který kdy vstoupil na Eiffelovu věž. Má to být jen společně strávená noc, stačí však pár hodin, aby Luc v Megan objevil nezměrnou vášeň, jež se v ní celá léta ukrývala. Jen co doposud osamělá matka okusí život, o němž se jí nikdy ani nezdálo, návrat do zaběhnutých kolejí se zdá najednou nemožný…

Stáhnout Šance na lásku knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Šance na lásku je 304 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Šance na lásku kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Šance na lásku z M. J. Summers – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Šance na lásku z M. J. Summers.

Populární vyhledávání: Šance na lásku pdf, stáhnout Šance na lásku pdf, stáhnout Šance na lásku knihu pdf, Šance na lásku kniha ve formátu pdf, zdarma Šance na lásku kniha ke stažení, zdarma Šance na lásku ebook ve formátu pdf, Šance na lásku knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Šance na lásku pdf? Jak mohu stáhnout Šance na lásku kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Šance na lásku zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Šance na lásku? stáhnout Šance na lásku epub, stáhnout Šance na lásku ebook epub, Šance na lásku e-kniha ve formátu epub, zdarma Šance na lásku ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Šance na lásku epub? Jak stáhnout knihu Šance na lásku ve formátu epub? Šance na lásku mobi, stáhnout Šance na lásku mobi, stáhnout Šance na lásku e-kniha mobi, Šance na lásku kniha ve formátu mobi, zdarma Šance na lásku ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Šance na lásku mobi? Jak mohu stáhnout knihu Šance na lásku v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Šance na lásku z M. J. Summers zdarma? Jak stáhnout Šance na lásku z M. J. Summers e-knihu zdarma?

Leave a Reply