Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2

Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2

Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 z Irena Baumruková

 • Název knihy: Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2
 • Autor knihy: Irena Baumruková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 542
 • Žánrové knihy: Medicína a alternativní medicína
 • ISBN: 978-80-7490-143-0
 • EAN: 9788074901430
 • Dostupné soubory: anglictina-v-urgentni-medicine-2-english-in-urgent-care-medicine-2-317130.pdf, anglictina-v-urgentni-medicine-2-english-in-urgent-care-medicine-2-317130.epub, anglictina-v-urgentni-medicine-2-english-in-urgent-care-medicine-2-317130.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 v dolní části stránky

Shrnutí knihy Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 z Irena Baumruková

Předkládaná kniha se zabývá odbornou angličtinou z oblasti urgentní medicíny a přednemocniční péče. Je určena studentům lékařských fakult a VOŠ, lékařům, záchranářům, zdravotním sestrám, lektorům angličtiny a dalším odborníkům. Čerpá ze špičkových učebních materiálů v současnosti používaných ve Velké Británii a USA.
Překlady z češtiny jsou detailně zpracované podle originálních textů a důkladně procvičují probranou látku. Správná slovní spojení, očíslovaná a podle české abecedy seřazená, jsou uvedena v klíči na konci učebnice, kde je i anglicko český slovník, obsahující slovní zásobu obou dílů učebnice.
V jednotlivých lekcích si uživatelé mohou otestovat odborné vědomosti ve spojovacích cvičeních (Exercise A). Překlady z angličtiny do češtiny shrnují nabyté znalosti a poslouží jako podklad pro odborné diskuze a prezentace (Exercise B).
Otázky k textům a náměty pro dialogy najdeme v závěru lekcí (Exercise C). Každá lekce obsahuje podrobný slovník s přepisem výslovnosti.
K učebnici patří též publikace Angličtina pro záchranáře. Kazuistiky. Vyšla v tištěné podobě v roce 2013 a k dostání je v prodejnách lékařských učebnic. V elektronické podobě byla publikována v nakladatelství Xlibris a je také umístěna na Flexibooks, kde je možné si ji vypůjčit nebo koupit.
V úvodu prvního dílu se nacházejí texty o etice a právu v záchranářské praxi, o naléhavých zdravotnických službách a práci záchranky, péči o zdraví záchranáře, podpoře zdraví a prevenci poranění, postupu při hodnocení pacienta, komunikačním systému v záchranné službě a komunikaci v terapii.
Další část se zabývá zhodnocením stavu pacienta, vytvořením anamnézy, technikami fyzikálního vyšetřování, diferenciálními znaky a klinickým rozhodováním, dokumentací a vedením záznamů, farmakologií a technikami vytvoření žilního vstupu a podáváním léků.
Najdeme zde i kapitoly o zajištění dýchacích cest a ventilaci, o naléhavých respiračních stavech, kardiologii a neurologii. Následují lekce, které se týkají alergie a anafylaxe, gastroenterologie, urologie, toxikologie a hematologie. První díl končí kapitolou o životním prostředí.
První kapitola druhého dílu se věnuje infekčním a nakažlivým nemocem, další pak pojednávají o posouzení a ošetření naléhavých psychických stavů, o úrazech a mechanismech poranění, úrazech hrudníku, o krvácení a šoku, úrazech měkkých tkání, popáleninách, úrazech hlavy a obličeje a úrazech páteře, břicha, kostí a svalů.
Nechybí kapitoly, které probírají gynekologii, porodnictví, péči o novorozence a pediatrii. Je rovněž popsána péče o staré osoby a pacienty s dlouhodobým onemocněním a potřebou paliativní péče a najdeme zde i téma zneužívání a zanedbávání.
Učebnice dále píše o hromadných nehodách, pojednává o nebezpečných látkách, připomíná nutnost opatrnosti na místě trestného činu a všímá si způsobů zvládnutí situace při chemických, biologických, radiologických a nukleárních incidentech.

Stáhnout Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 je 542 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 z Irena Baumruková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 z Irena Baumruková.

Populární vyhledávání: Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 pdf, stáhnout Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 pdf, stáhnout Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 knihu pdf, Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 kniha ve formátu pdf, zdarma Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 kniha ke stažení, zdarma Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 ebook ve formátu pdf, Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 pdf? Jak mohu stáhnout Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2? stáhnout Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 epub, stáhnout Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 ebook epub, Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 e-kniha ve formátu epub, zdarma Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 epub? Jak stáhnout knihu Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 ve formátu epub? Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 mobi, stáhnout Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 mobi, stáhnout Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 e-kniha mobi, Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 kniha ve formátu mobi, zdarma Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 mobi? Jak mohu stáhnout knihu Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 z Irena Baumruková zdarma? Jak stáhnout Angličtina v urgentní medicíně 2 / English in Urgent Care Medicine 2 z Irena Baumruková e-knihu zdarma?

Leave a Reply