Apologie klouzavého pohybu

Apologie klouzavého pohybu

Apologie klouzavého pohybu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Apologie klouzavého pohybu z Taťána Petříčková

 • Název knihy: Apologie klouzavého pohybu
 • Autor knihy: Taťána Petříčková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 200
 • Žánrové knihy: Filozofie
 • ISBN: 978-80-87054-50-5
 • EAN: 9788087054505
 • Dostupné soubory: apologie-klouzaveho-pohybu-317917.pdf, apologie-klouzaveho-pohybu-317917.epub, apologie-klouzaveho-pohybu-317917.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Apologie klouzavého pohybu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Apologie klouzavého pohybu z Taťána Petříčková

Kdo si hraje, nezlobí. Kdo se klouže, hraje si. Fenoménu hry autorka rozumí jako pohybu ve smyslu „radostného sklouznutí se po skutečnosti“. Hra v různých svých aspektech a formách (mezi něž patří i karneval) je zde tematizována jako specifický fenomén pohybu, pohybu lidské existence, pohybu jako rozumění světu i sobě ve smyslu pochopení pravidel hry. V tomto rámci pak jsou rozvíjeny interpretační možnosti čtení románu Hermanna Hesseho Stepní vlk. Základní struktury chronotopu románu jsou podrobeny důkladnému zkoumání: prostorové bytí na okraji a prahu, zvláštní časovost svátečnosti. Stepní vlk je pro autorku magickým zrcadlem, v němž lze jinak a méně obvyklým způsobem spatřit základní literární i filosofická témata 20. století; v pokusu o propojení fikce a diskursu se setkáme s Cailloisovým pojetím hry i Derridovou pohostinností, s Bachtinem i Lotmanem, s Michelem Foucaultem i Gadamerovou hermeneutikou.

Stáhnout Apologie klouzavého pohybu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Apologie klouzavého pohybu je 200 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Apologie klouzavého pohybu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Apologie klouzavého pohybu z Taťána Petříčková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Apologie klouzavého pohybu z Taťána Petříčková.

Populární vyhledávání: Apologie klouzavého pohybu pdf, stáhnout Apologie klouzavého pohybu pdf, stáhnout Apologie klouzavého pohybu knihu pdf, Apologie klouzavého pohybu kniha ve formátu pdf, zdarma Apologie klouzavého pohybu kniha ke stažení, zdarma Apologie klouzavého pohybu ebook ve formátu pdf, Apologie klouzavého pohybu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Apologie klouzavého pohybu pdf? Jak mohu stáhnout Apologie klouzavého pohybu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Apologie klouzavého pohybu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Apologie klouzavého pohybu? stáhnout Apologie klouzavého pohybu epub, stáhnout Apologie klouzavého pohybu ebook epub, Apologie klouzavého pohybu e-kniha ve formátu epub, zdarma Apologie klouzavého pohybu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Apologie klouzavého pohybu epub? Jak stáhnout knihu Apologie klouzavého pohybu ve formátu epub? Apologie klouzavého pohybu mobi, stáhnout Apologie klouzavého pohybu mobi, stáhnout Apologie klouzavého pohybu e-kniha mobi, Apologie klouzavého pohybu kniha ve formátu mobi, zdarma Apologie klouzavého pohybu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Apologie klouzavého pohybu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Apologie klouzavého pohybu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Apologie klouzavého pohybu z Taťána Petříčková zdarma? Jak stáhnout Apologie klouzavého pohybu z Taťána Petříčková e-knihu zdarma?

Leave a Reply