Čarodějův odkaz

Čarodějův odkaz

Čarodějův odkaz stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Čarodějův odkaz z Ondřej S. Nečas

 • Název knihy: Čarodějův odkaz
 • Autor knihy: Ondřej S. Nečas
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 224
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-242-5647-4
 • EAN: 9788024256474
 • Dostupné soubory: carodejuv-odkaz-314000.pdf, carodejuv-odkaz-314000.epub, carodejuv-odkaz-314000.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Čarodějův odkaz v dolní části stránky

Shrnutí knihy Čarodějův odkaz z Ondřej S. Nečas

Moderní pohádka, která nápaditě pracuje s tradičními náměty známými z klasických pohádek a přetváří je k obrazu svému. Čarodějův odkaz vypráví o tom, že starý čaroděj promění rybu v krásnou dívku Dinu, a do té se zakouká dědic trůnu Jaromil. Přivede ji k sobě na zámek, protože se s ní chce zasnoubit, ale úklady zlotřilého bratra Blahoslava, toužícího po moci, způsobí, že Dinu unese krutý čaroděj Urggal.
Jaromil uspořádá záchrannou výpravu, jejíž součástí jsou i další tvorové čarodějem proměnění v lidi – bývalý drozd Čilik a bývalá kočka Jiskra. Výprava je zavede mimo jiné do sousedního království, jehož součástí je obrovské vězení nazvané Pevnost a také podsvětní země démonů. A právě v ní se v takzvané Knize hříchů hrdinové dozvědí, že Urggal celou dobu vězní Dinu v podzemí Jaromilova zámku.
Vracejí se, nastává velké finále, při němž čaroděj přijde o život, zlotřilý Blahoslav o duši – a vše se chystá k velké svatbě. Vlastně k více svatbám, protože své protějšky si našli i Čilik a Jiskra.

Stáhnout Čarodějův odkaz knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Čarodějův odkaz je 224 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Čarodějův odkaz kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Čarodějův odkaz z Ondřej S. Nečas – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Čarodějův odkaz z Ondřej S. Nečas.

Populární vyhledávání: Čarodějův odkaz pdf, stáhnout Čarodějův odkaz pdf, stáhnout Čarodějův odkaz knihu pdf, Čarodějův odkaz kniha ve formátu pdf, zdarma Čarodějův odkaz kniha ke stažení, zdarma Čarodějův odkaz ebook ve formátu pdf, Čarodějův odkaz knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Čarodějův odkaz pdf? Jak mohu stáhnout Čarodějův odkaz kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Čarodějův odkaz zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Čarodějův odkaz? stáhnout Čarodějův odkaz epub, stáhnout Čarodějův odkaz ebook epub, Čarodějův odkaz e-kniha ve formátu epub, zdarma Čarodějův odkaz ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Čarodějův odkaz epub? Jak stáhnout knihu Čarodějův odkaz ve formátu epub? Čarodějův odkaz mobi, stáhnout Čarodějův odkaz mobi, stáhnout Čarodějův odkaz e-kniha mobi, Čarodějův odkaz kniha ve formátu mobi, zdarma Čarodějův odkaz ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Čarodějův odkaz mobi? Jak mohu stáhnout knihu Čarodějův odkaz v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Čarodějův odkaz z Ondřej S. Nečas zdarma? Jak stáhnout Čarodějův odkaz z Ondřej S. Nečas e-knihu zdarma?

Leave a Reply