Čas mého života

Čas mého života

Čas mého života stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Čas mého života z Jerome Klapka Jerome

 • Název knihy: Čas mého života
 • Autor knihy: Jerome Klapka Jerome
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 256
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-7429-802-8
 • EAN: 9788074298028
 • Dostupné soubory: cas-meho-zivota-313540.pdf, cas-meho-zivota-313540.epub, cas-meho-zivota-313540.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Čas mého života v dolní části stránky

Shrnutí knihy Čas mého života z Jerome Klapka Jerome

Autobiografie z pera autora Tří mužů ve člunu a na toulkách, kterou Jerome K. Jerome vydal v roce 1926, pouhý rok před svou smrtí. Svým typickým duchaplným, výstižným stylem a zároveň bez servítků se vrací do krásných i krušných časů svého dětství a dospívání, k rodičům a smutku z jejich ztráty. Vzpomínky na chudobu a výchovu ve viktoriánské Anglii a v poměrně vypjatém náboženském duchu střídají historky o prvních krocích ke spisovatelské slávě, následných úspěších i potížích s kritikou, divadlem a tehdejšími nepříliš přívětivými zákonitostmi nakladatelského světa. Komentáře neujdou ani autorovi slavní kolegové, Amerika a cesty po Evropě, které si mohl dovolit, když konečně prorazil, a které ho poté inspirovaly k dalším dílům. Důležitým milníkem v Jeromově životě byla i první světová válka a jeho působení coby řidiče sanitky a laického zdravotníka, s níž poté souvisí i jeho úvahy o životě, víře a morálních postojích. Českým čtenářům, kteří zatím Jeroma K. Jeroma znají převážně jen jako slavné jméno, nabízí tato kniha pohled do časů a života vskutku pozoruhodného člověka.

Stáhnout Čas mého života knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Čas mého života je 256 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Čas mého života kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Čas mého života z Jerome Klapka Jerome – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Čas mého života z Jerome Klapka Jerome.

Populární vyhledávání: Čas mého života pdf, stáhnout Čas mého života pdf, stáhnout Čas mého života knihu pdf, Čas mého života kniha ve formátu pdf, zdarma Čas mého života kniha ke stažení, zdarma Čas mého života ebook ve formátu pdf, Čas mého života knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Čas mého života pdf? Jak mohu stáhnout Čas mého života kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Čas mého života zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Čas mého života? stáhnout Čas mého života epub, stáhnout Čas mého života ebook epub, Čas mého života e-kniha ve formátu epub, zdarma Čas mého života ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Čas mého života epub? Jak stáhnout knihu Čas mého života ve formátu epub? Čas mého života mobi, stáhnout Čas mého života mobi, stáhnout Čas mého života e-kniha mobi, Čas mého života kniha ve formátu mobi, zdarma Čas mého života ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Čas mého života mobi? Jak mohu stáhnout knihu Čas mého života v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Čas mého života z Jerome Klapka Jerome zdarma? Jak stáhnout Čas mého života z Jerome Klapka Jerome e-knihu zdarma?

Leave a Reply