Čas v Praze

Čas v Praze

Čas v Praze stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Čas v Praze z Pentti Saarikoski

 • Název knihy: Čas v Praze
 • Autor knihy: Pentti Saarikoski
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 136
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-7438-169-0
 • EAN: 9788074381690
 • Dostupné soubory: cas-v-praze-348150.pdf, cas-v-praze-348150.epub, cas-v-praze-348150.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Čas v Praze v dolní části stránky

Shrnutí knihy Čas v Praze z Pentti Saarikoski

Finský básník, prozaik a překladatel, komunista a opilec, enfant terrible finské literární scény, strávil na přelomu let 1966 a 1967 dva měsíce v Praze. Pobýval v malém vypůjčeném bytě na Újezdě, kde nešla elektřina a společný záchod byl venku na pavlači, čas trávil po hospodách, kde se dával do řeči s místními i s cizinci, bloumal po neznámém městě a pozoroval jeho obyvatele. Text stejně jako u dublinského Dopisu pro mou ženu reflektuje autorovu snahu porozumět svému okolí doprovázenou krátkými, mimochodnými postřehy, do nichž se přimíchává bouřlivé vnitřní dění. V cizím prostředí se o to víc hlásí potlačené výčitky, autor vede dialog s blízkými osobami, zejména se ženami, do přítomnosti se prolíná minulost.

Stáhnout Čas v Praze knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Čas v Praze je 136 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Čas v Praze kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Čas v Praze z Pentti Saarikoski – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Čas v Praze z Pentti Saarikoski.

Populární vyhledávání: Čas v Praze pdf, stáhnout Čas v Praze pdf, stáhnout Čas v Praze knihu pdf, Čas v Praze kniha ve formátu pdf, zdarma Čas v Praze kniha ke stažení, zdarma Čas v Praze ebook ve formátu pdf, Čas v Praze knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Čas v Praze pdf? Jak mohu stáhnout Čas v Praze kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Čas v Praze zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Čas v Praze? stáhnout Čas v Praze epub, stáhnout Čas v Praze ebook epub, Čas v Praze e-kniha ve formátu epub, zdarma Čas v Praze ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Čas v Praze epub? Jak stáhnout knihu Čas v Praze ve formátu epub? Čas v Praze mobi, stáhnout Čas v Praze mobi, stáhnout Čas v Praze e-kniha mobi, Čas v Praze kniha ve formátu mobi, zdarma Čas v Praze ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Čas v Praze mobi? Jak mohu stáhnout knihu Čas v Praze v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Čas v Praze z Pentti Saarikoski zdarma? Jak stáhnout Čas v Praze z Pentti Saarikoski e-knihu zdarma?

Leave a Reply