Auditing pro manažery

Auditing pro manažery

Auditing pro manažery stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Auditing pro manažery z Müllerová Libuše, Králíček Vladimír

 • Název knihy: Auditing pro manažery
 • Autor knihy: Müllerová Libuše, Králíček Vladimír
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 208
 • Žánrové knihy: Účetnictví
 • ISBN: 978-80-7552-768-4
 • EAN: 9788075527684
 • Dostupné soubory: auditing-pro-manazery-348579.pdf, auditing-pro-manazery-348579.epub, auditing-pro-manazery-348579.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Auditing pro manažery v dolní části stránky

Shrnutí knihy Auditing pro manažery z Müllerová Libuše, Králíček Vladimír

Audit účetní závěrky je proces upravený mezinárodními auditorskými standardy přijatými Komorou auditorů České republiky, jimiž jsou auditoři povinni se řídit a které kladou značné nároky na spolupráci účetní jednotky s auditorem. Z toho důvodu je důležité, aby vedoucí pracovníci měli představu o tom, co je podstatou auditu, jaké podklady bude po nich auditor požadovat a proč některé procedury auditoři dělají. Cílem publikace je vysvětlit, jak proces auditu probíhá, co je jeho smyslem, jaká je odpovědnost auditora na jedné straně a odpovědnost společnosti na straně druhé.
Od druhého vydání této publikace došlo v Evropské unii a následně i v České republice k řadě legislativních změn týkajících se auditu a auditorů. Naposledy to byla např. významná novela zákona č. 93/2009 Sb., o auditorech, účinná od září 2016 anebo změny v mezinárodních auditorských standardech a v etickém kodexu. Třetí, přepracované a rozšířené vydání této knihy uvedené změny obsahuje.

Stáhnout Auditing pro manažery knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Auditing pro manažery je 208 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Auditing pro manažery kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Auditing pro manažery z Müllerová Libuše, Králíček Vladimír – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Auditing pro manažery z Müllerová Libuše, Králíček Vladimír.

Populární vyhledávání: Auditing pro manažery pdf, stáhnout Auditing pro manažery pdf, stáhnout Auditing pro manažery knihu pdf, Auditing pro manažery kniha ve formátu pdf, zdarma Auditing pro manažery kniha ke stažení, zdarma Auditing pro manažery ebook ve formátu pdf, Auditing pro manažery knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Auditing pro manažery pdf? Jak mohu stáhnout Auditing pro manažery kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Auditing pro manažery zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Auditing pro manažery? stáhnout Auditing pro manažery epub, stáhnout Auditing pro manažery ebook epub, Auditing pro manažery e-kniha ve formátu epub, zdarma Auditing pro manažery ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Auditing pro manažery epub? Jak stáhnout knihu Auditing pro manažery ve formátu epub? Auditing pro manažery mobi, stáhnout Auditing pro manažery mobi, stáhnout Auditing pro manažery e-kniha mobi, Auditing pro manažery kniha ve formátu mobi, zdarma Auditing pro manažery ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Auditing pro manažery mobi? Jak mohu stáhnout knihu Auditing pro manažery v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Auditing pro manažery z Müllerová Libuše, Králíček Vladimír zdarma? Jak stáhnout Auditing pro manažery z Müllerová Libuše, Králíček Vladimír e-knihu zdarma?

Leave a Reply