Balkánské komunismy

Balkánské komunismy

Balkánské komunismy stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Balkánské komunismy z Ladislav Cabada

 • Název knihy: Balkánské komunismy
 • Autor knihy: Ladislav Cabada
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 236
 • Žánrové knihy: Literatura faktu
 • ISBN: 978-80-7277-556-9
 • EAN: 9788072775569
 • Dostupné soubory: balkanske-komunismy-312770.pdf, balkanske-komunismy-312770.epub, balkanske-komunismy-312770.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Balkánské komunismy v dolní části stránky

Shrnutí knihy Balkánské komunismy z Ladislav Cabada

Kniha se soustředí se na tři politické systémy komunistického typu, které existovaly v období od konce druhé světové války do zániku bipolárního uspořádání světa. Předmětem analýzy tak jsou Rumunsko a specifický režim, který v něm nastolil Nicolae Ceauşescu, poválečná Albánie v čele s Enverem Hodžou a také Jugoslávie, personalizovaná Josipem Brozem Titem. Všechny tyto země prošly v posledním století velmi dynamickým a bouřlivým historickým vývojem a nakonec prožily obtížný přechod k demokracii, který pozměnil i obraz bývalých komunistických vůdců.

Publikace se vedle historické linky zaměřuje především na specifika tří balkánských komunistických režimů z několika různých úhlů pohledu.

Stáhnout Balkánské komunismy knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Balkánské komunismy je 236 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Balkánské komunismy kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Balkánské komunismy z Ladislav Cabada – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Balkánské komunismy z Ladislav Cabada.

Populární vyhledávání: Balkánské komunismy pdf, stáhnout Balkánské komunismy pdf, stáhnout Balkánské komunismy knihu pdf, Balkánské komunismy kniha ve formátu pdf, zdarma Balkánské komunismy kniha ke stažení, zdarma Balkánské komunismy ebook ve formátu pdf, Balkánské komunismy knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Balkánské komunismy pdf? Jak mohu stáhnout Balkánské komunismy kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Balkánské komunismy zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Balkánské komunismy? stáhnout Balkánské komunismy epub, stáhnout Balkánské komunismy ebook epub, Balkánské komunismy e-kniha ve formátu epub, zdarma Balkánské komunismy ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Balkánské komunismy epub? Jak stáhnout knihu Balkánské komunismy ve formátu epub? Balkánské komunismy mobi, stáhnout Balkánské komunismy mobi, stáhnout Balkánské komunismy e-kniha mobi, Balkánské komunismy kniha ve formátu mobi, zdarma Balkánské komunismy ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Balkánské komunismy mobi? Jak mohu stáhnout knihu Balkánské komunismy v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Balkánské komunismy z Ladislav Cabada zdarma? Jak stáhnout Balkánské komunismy z Ladislav Cabada e-knihu zdarma?

Leave a Reply