Barevný závoj

Barevný závoj

Barevný závoj stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Barevný závoj z W. Somerset Maugham

 • Název knihy: Barevný závoj
 • Autor knihy: W. Somerset Maugham
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 304
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-7260-355-8
 • EAN: 9788072603558
 • Dostupné soubory: barevny-zavoj-325507.pdf, barevny-zavoj-325507.epub, barevny-zavoj-325507.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Barevný závoj v dolní části stránky

Shrnutí knihy Barevný závoj z W. Somerset Maugham

Děj románu, který poprvé vyšel v roce 1925, se odehrává v britské koloniální Číně. V jeho centru stojí mladý manželský pár, který je tvořen odlišnou dvojicí – oddaně milujícím introvertním mužem, povoláním lékařem, a jeho ženou, dívkou z anglické lepší rodiny, která do manželství vstoupila bez lásky, zato se snahou změnit prostředí a své společenské postavení. V důsledku náhodně odhalené manželčiny nevěry dojde ke krizi a žena je donucena odjet s manželem do čínského vnitrozemí, kde propukla epidemie cholery. Tíživé životní podmínky boje s epidemií a všudypřítomnost smrti podstatně ovlivní jejich životy a vzájemný vztah…

Maugham je znalcem lidských charakterů a mistrem psychologie postav. Pod poutavým dějem a dramatickou zápletkou se tak před čtenářovým zrakem odehrává ještě něco jiného, působivějšího: vnitřní proměna povrchní mladé ženy v osobnost se smyslem pro skutečné hodnoty a pochopení druhých.

Barevný závoj byl třikrát zfilmován, naposledy ve stejnojmenném hollywoodském filmu v roce 2006. Česky byl román publikován už v roce 1929, nyní vychází jako 3. svazek edice Pozdní sběr v novém překladu Pavla Pokorného.

Stáhnout Barevný závoj knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Barevný závoj je 304 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Barevný závoj kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Barevný závoj z W. Somerset Maugham – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Barevný závoj z W. Somerset Maugham.

Populární vyhledávání: Barevný závoj pdf, stáhnout Barevný závoj pdf, stáhnout Barevný závoj knihu pdf, Barevný závoj kniha ve formátu pdf, zdarma Barevný závoj kniha ke stažení, zdarma Barevný závoj ebook ve formátu pdf, Barevný závoj knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Barevný závoj pdf? Jak mohu stáhnout Barevný závoj kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Barevný závoj zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Barevný závoj? stáhnout Barevný závoj epub, stáhnout Barevný závoj ebook epub, Barevný závoj e-kniha ve formátu epub, zdarma Barevný závoj ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Barevný závoj epub? Jak stáhnout knihu Barevný závoj ve formátu epub? Barevný závoj mobi, stáhnout Barevný závoj mobi, stáhnout Barevný závoj e-kniha mobi, Barevný závoj kniha ve formátu mobi, zdarma Barevný závoj ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Barevný závoj mobi? Jak mohu stáhnout knihu Barevný závoj v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Barevný závoj z W. Somerset Maugham zdarma? Jak stáhnout Barevný závoj z W. Somerset Maugham e-knihu zdarma?

Leave a Reply