Bedřich Štěpánek

Bedřich Štěpánek

Bedřich Štěpánek stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Bedřich Štěpánek z Jan Hálek

 • Název knihy: Bedřich Štěpánek
 • Autor knihy: Jan Hálek
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 312
 • Žánrové knihy: Faktografická biografie
 • ISBN: 978-80-7429-800-4
 • EAN: 9788074298004
 • Dostupné soubory: bedrich-stepanek-313542.pdf, bedrich-stepanek-313542.epub, bedrich-stepanek-313542.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Bedřich Štěpánek v dolní části stránky

Shrnutí knihy Bedřich Štěpánek z Jan Hálek

Životopis jedné z výrazných postav odboje za první světové války a prvního poválečného velvyslance Československa ve Spojených státech přináší pohled do zákulisí československé diplomacie a politiky za první republiky.

Kniha sleduje Štěpánkovo rodinné zázemí a studium, jeho aktivity po vypuknutí první světové války a činnost v Maffii. Svým zapojením do odboje si vysloužil uznání předních představitelů mladého státu a v prvních dvou poválečných letech se podílel na budování ministerstva zahraničních věcí, podpoře československo-jihoslovanských vztahů a vědeckého života. Bedřich Štěpánek byl rozporuplnou a konfliktní osobností, jak dosvědčuje konec jeho velvyslaneckého působení ve Washingtonu. Po neshodách s pražským ústředím i legačními úředníky musel své působení předčasně ukončit a po zbytek života se stáhl do dobrovolného exilu v kalifornském San Francisku, kde v době druhé světové války jeho stopa mizí. Monografie Jana Hálka znamená znovuobjevení téměř zapomenuté postavy našich moderních dějin a zároveň přináší nahlédnutí do zákulisí prvorepublikové diplomacie a politiky.

Stáhnout Bedřich Štěpánek knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Bedřich Štěpánek je 312 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Bedřich Štěpánek kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Bedřich Štěpánek z Jan Hálek – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Bedřich Štěpánek z Jan Hálek.

Populární vyhledávání: Bedřich Štěpánek pdf, stáhnout Bedřich Štěpánek pdf, stáhnout Bedřich Štěpánek knihu pdf, Bedřich Štěpánek kniha ve formátu pdf, zdarma Bedřich Štěpánek kniha ke stažení, zdarma Bedřich Štěpánek ebook ve formátu pdf, Bedřich Štěpánek knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Bedřich Štěpánek pdf? Jak mohu stáhnout Bedřich Štěpánek kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Bedřich Štěpánek zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Bedřich Štěpánek? stáhnout Bedřich Štěpánek epub, stáhnout Bedřich Štěpánek ebook epub, Bedřich Štěpánek e-kniha ve formátu epub, zdarma Bedřich Štěpánek ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Bedřich Štěpánek epub? Jak stáhnout knihu Bedřich Štěpánek ve formátu epub? Bedřich Štěpánek mobi, stáhnout Bedřich Štěpánek mobi, stáhnout Bedřich Štěpánek e-kniha mobi, Bedřich Štěpánek kniha ve formátu mobi, zdarma Bedřich Štěpánek ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Bedřich Štěpánek mobi? Jak mohu stáhnout knihu Bedřich Štěpánek v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Bedřich Štěpánek z Jan Hálek zdarma? Jak stáhnout Bedřich Štěpánek z Jan Hálek e-knihu zdarma?

Leave a Reply