Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích

Benediktini - Barokní nástěnná malba v českých zemích

Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích z Martin Mádl

 • Název knihy: Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích
 • Autor knihy: Martin Mádl
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 1072
 • Žánrové knihy: Dějiny umění
 • ISBN: 978-80-200-2621-7
 • EAN: 9788020026217
 • Dostupné soubory: benediktini-barokni-nastenna-malba-v-ceskych-zemich-314143.pdf, benediktini-barokni-nastenna-malba-v-ceskych-zemich-314143.epub, benediktini-barokni-nastenna-malba-v-ceskych-zemich-314143.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích v dolní části stránky

Shrnutí knihy Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích z Martin Mádl

Kniha shrnuje výsledky projektu zaměřeného na dokumentaci a interpretaci nástěnných maleb 17. a 18. století v klášterech benediktinů na území Čech a Moravy. Pojednává o monumentální malířské výzdobě klášterních komplexů v Břevnově, Broumově, Rajhradu, Kladrubech, Sázavě a na dalších místech. Do projektu jsou zahrnuty také benediktinské rezidence a farní kostely.

Publikace uvádí nástěnné malby do širšího kontextu monastického umění ve střední Evropě a obsahuje rozsáhlý, bohatě ilustrovaný katalog malířských děl.

Autory publikace jsou PhDr. Štěpán Vácha a PhDr. Martin Mádl, Ph.D., kunsthistorikové z Ústavu dějin umění AV ČR, PhDr. Michaela Šeferisová Loudová, Ph.D., ze Semináře dějin umění FF MU v Brně a PhDr. Radka Tibitanzlová, Ph.D., archivářka Národní galerie v Praze.

Stáhnout Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích je 1072 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích z Martin Mádl – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích z Martin Mádl.

Populární vyhledávání: Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích pdf, stáhnout Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích pdf, stáhnout Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích knihu pdf, Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích kniha ve formátu pdf, zdarma Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích kniha ke stažení, zdarma Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích ebook ve formátu pdf, Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích pdf? Jak mohu stáhnout Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích? stáhnout Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích epub, stáhnout Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích ebook epub, Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích e-kniha ve formátu epub, zdarma Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích epub? Jak stáhnout knihu Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích ve formátu epub? Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích mobi, stáhnout Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích mobi, stáhnout Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích e-kniha mobi, Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích kniha ve formátu mobi, zdarma Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích mobi? Jak mohu stáhnout knihu Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích z Martin Mádl zdarma? Jak stáhnout Benediktini – Barokní nástěnná malba v českých zemích z Martin Mádl e-knihu zdarma?

Leave a Reply