Biblické divy a zázraky

Biblické divy a zázraky

Biblické divy a zázraky stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Biblické divy a zázraky z Josef Imbach

 • Název knihy: Biblické divy a zázraky
 • Autor knihy: Josef Imbach
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 208
 • Žánrové knihy: Filozofie
 • ISBN: 978-80-7429-803-5
 • EAN: 9788074298035
 • Dostupné soubory: biblicke-divy-a-zazraky-313784.pdf, biblicke-divy-a-zazraky-313784.epub, biblicke-divy-a-zazraky-313784.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Biblické divy a zázraky v dolní části stránky

Shrnutí knihy Biblické divy a zázraky z Josef Imbach

Známý současný švýcarský teolog rozvíjí svůj výklad v několika rovinách. V první části se ptá (nábožensko-historicky), jakou úlohu hrály zprávy o zázracích ve starověkém světě a jak ,,zázraky“ chápalo Písmo. Ve druhé části teologicky vysvětluje významné zázraky Ježíšovy, o kterých vyprávějí evangelisté – Petrovu chůzi po vodní hladině, uzdravování lidí malomocných, slepých nebo ochrnutých. Objasňuje, že cílem všech Ježíšových zázraků – zázračných znamení –,, je vposledku osvobodit člověka“. A to nejen od viny a od zla, ale i k sebepřijetí, ke svobodnému rozhodování, k víře, k radosti a k pravému životu. Imbach umí svým čtenářům svět Písma mistrně zpřístupnit. Díky jeho srozumitelnému výkladu se nakonec ukazuje, že to, co zprvu působilo cize a nepravděpodobně, má k tázání dnešního člověka velmi blízko.

Stáhnout Biblické divy a zázraky knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Biblické divy a zázraky je 208 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Biblické divy a zázraky kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Biblické divy a zázraky z Josef Imbach – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Biblické divy a zázraky z Josef Imbach.

Populární vyhledávání: Biblické divy a zázraky pdf, stáhnout Biblické divy a zázraky pdf, stáhnout Biblické divy a zázraky knihu pdf, Biblické divy a zázraky kniha ve formátu pdf, zdarma Biblické divy a zázraky kniha ke stažení, zdarma Biblické divy a zázraky ebook ve formátu pdf, Biblické divy a zázraky knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Biblické divy a zázraky pdf? Jak mohu stáhnout Biblické divy a zázraky kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Biblické divy a zázraky zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Biblické divy a zázraky? stáhnout Biblické divy a zázraky epub, stáhnout Biblické divy a zázraky ebook epub, Biblické divy a zázraky e-kniha ve formátu epub, zdarma Biblické divy a zázraky ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Biblické divy a zázraky epub? Jak stáhnout knihu Biblické divy a zázraky ve formátu epub? Biblické divy a zázraky mobi, stáhnout Biblické divy a zázraky mobi, stáhnout Biblické divy a zázraky e-kniha mobi, Biblické divy a zázraky kniha ve formátu mobi, zdarma Biblické divy a zázraky ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Biblické divy a zázraky mobi? Jak mohu stáhnout knihu Biblické divy a zázraky v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Biblické divy a zázraky z Josef Imbach zdarma? Jak stáhnout Biblické divy a zázraky z Josef Imbach e-knihu zdarma?

Leave a Reply