Biologie víry

Biologie víry

Biologie víry stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Biologie víry z Bruce H. Lipton

 • Název knihy: Biologie víry
 • Autor knihy: Bruce H. Lipton
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 288
 • Žánrové knihy: Životní prostředí a ekologie
 • ISBN: 978-80-7554-052-2
 • EAN: 9788075540522
 • Dostupné soubory: biologie-viry-313857.pdf, biologie-viry-313857.epub, biologie-viry-313857.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Biologie víry v dolní části stránky

Shrnutí knihy Biologie víry z Bruce H. Lipton

Přestože název knihy mnoho nenapoví, její obsah vás překvapí, či dokonce ohromí.

Věřte, že tělo i mysl lze změnit pouhými myšlenkami

Autor v knize Biologie víryodhaluje tajemství, ke kterému vědci dospěli teprve nedávno, a sice že můžeme změnit svou biologii – tedy naše tělo i mysl – díky svému uvědomělému chování a myšlenkám. Jak sám ověřil na vlastním životě i na mnoha pokusech, to, co nás zásadním způsobem ovlivňuje, není naše DNA, jak si dosud vědci mysleli, ale buněčná membrána, skrze niž se do buňky dostává vše potřebné, od výživy, léků až po stresové hormony. To je tedy ten „mozek buňky“, který pro nás má tak zásadní význam.

Myslete pozitivně – pomůžete tak svému tělu

Jsme-li v dobré pohodě, buňky dostávají vše potřebné pro svůj růst. Pokud však žijeme ve strachu a neustálém stresu, buňky chřadnou – jsou totiž v obranné pozici, která jim neumožňuje růst a rozvíjet se.
Autor na mnoha zajímavých pokusech a také příkladech ze života přibližuje čtenáři fungování buňky, vliv buněčné membrány a DNA a dokazuje, že život není založen jen na „materiální“ informaci, hmotě, v tomto případě představované DNA, ale že jej ovlivňují a řídí nehmotné, energetické signály z prostředí mimo buňku.

Přestaňte se vymlouvat, začněte myslet!

Nemůžeme se již dál vymlouvat na to, že „to prostě máme v rodině“ (ať jde o obezitu, či rakovinu). Nejsme bezbrannými oběťmi zděděných predispozic, máme možnost stát se do značné míry „pány“ svého života! Přesvědčte se sami a zalistujte touto revoluční knihou, jedinečnou svého druhu.

Stáhnout Biologie víry knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Biologie víry je 288 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Biologie víry kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Biologie víry z Bruce H. Lipton – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Biologie víry z Bruce H. Lipton.

Populární vyhledávání: Biologie víry pdf, stáhnout Biologie víry pdf, stáhnout Biologie víry knihu pdf, Biologie víry kniha ve formátu pdf, zdarma Biologie víry kniha ke stažení, zdarma Biologie víry ebook ve formátu pdf, Biologie víry knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Biologie víry pdf? Jak mohu stáhnout Biologie víry kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Biologie víry zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Biologie víry? stáhnout Biologie víry epub, stáhnout Biologie víry ebook epub, Biologie víry e-kniha ve formátu epub, zdarma Biologie víry ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Biologie víry epub? Jak stáhnout knihu Biologie víry ve formátu epub? Biologie víry mobi, stáhnout Biologie víry mobi, stáhnout Biologie víry e-kniha mobi, Biologie víry kniha ve formátu mobi, zdarma Biologie víry ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Biologie víry mobi? Jak mohu stáhnout knihu Biologie víry v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Biologie víry z Bruce H. Lipton zdarma? Jak stáhnout Biologie víry z Bruce H. Lipton e-knihu zdarma?

Leave a Reply