Blanický rytíř

Blanický rytíř

Blanický rytíř stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Blanický rytíř z Jan Cimický

 • Název knihy: Blanický rytíř
 • Autor knihy: Jan Cimický
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 248
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-269-0568-4
 • EAN: 9788026905684
 • Dostupné soubory: blanicky-rytir-313267.pdf, blanicky-rytir-313267.epub, blanicky-rytir-313267.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Blanický rytíř v dolní části stránky

Shrnutí knihy Blanický rytíř z Jan Cimický

Doktor Kvokanda je klinický psycholog na sklonku odborné kariéry, krátce před penzí. Začíná na sobě pozorovat příznaky, s nimiž často přicházejí lidé za ním. Přestává vnímat emoce i zájem o vlastní práci, kterou měl dříve rád. Sám sebe diagnostikuje jako „vyhořelého“. Těší se stále více na důchod a na aktivity, na které bude mít spoustu času… Je sám, klasický „ singl“, bez závazků, bez rodiny. A když se konečně dočká důchodu, začne naplňovat svůj sen, svůj nový život: hledá podobnou hrobku, jakou objevili v Číně, v Xianu, s hliněnými bojovníky. Mohl by to být v Čechách třeba legendami opředený Blaník? Tady se začíná odvíjet řetěz nepochopitelných situací a dějů, v nichž se Kvokanda ocitá. Je to sen? Skutečnost? Je uvnitř Blaníku opravdu jiný svět? V konfrontaci s reálným světem se Kvokanda dostává do celé řady nesnází a marně se snaží pochopit, co se s ním děje. V dramatickém sledu událostí je obviněn z vraždy, zkoumán znalcem a dostává se i na druhou stranu „barikády“ jako pacient na psychiatrii. S napětím sledujeme jeho životní osud až do překvapivého vyvrcholení. Román Blanický rytíř je naplněn vzpomínáním a prožitky člověka, který se snaží porozumět světu a jeho vlastní život se přitom dramaticky změní.

Stáhnout Blanický rytíř knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Blanický rytíř je 248 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Blanický rytíř kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Blanický rytíř z Jan Cimický – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Blanický rytíř z Jan Cimický.

Populární vyhledávání: Blanický rytíř pdf, stáhnout Blanický rytíř pdf, stáhnout Blanický rytíř knihu pdf, Blanický rytíř kniha ve formátu pdf, zdarma Blanický rytíř kniha ke stažení, zdarma Blanický rytíř ebook ve formátu pdf, Blanický rytíř knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Blanický rytíř pdf? Jak mohu stáhnout Blanický rytíř kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Blanický rytíř zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Blanický rytíř? stáhnout Blanický rytíř epub, stáhnout Blanický rytíř ebook epub, Blanický rytíř e-kniha ve formátu epub, zdarma Blanický rytíř ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Blanický rytíř epub? Jak stáhnout knihu Blanický rytíř ve formátu epub? Blanický rytíř mobi, stáhnout Blanický rytíř mobi, stáhnout Blanický rytíř e-kniha mobi, Blanický rytíř kniha ve formátu mobi, zdarma Blanický rytíř ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Blanický rytíř mobi? Jak mohu stáhnout knihu Blanický rytíř v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Blanický rytíř z Jan Cimický zdarma? Jak stáhnout Blanický rytíř z Jan Cimický e-knihu zdarma?

Leave a Reply