Bleskové kameny

Bleskové kameny

Bleskové kameny stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Bleskové kameny z Jack Du Brul

 • Název knihy: Bleskové kameny
 • Autor knihy: Jack Du Brul
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 376
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7197-641-7
 • EAN: 9788071976417
 • Dostupné soubory: bleskove-kameny-317390.pdf, bleskove-kameny-317390.epub, bleskove-kameny-317390.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Bleskové kameny v dolní části stránky

Shrnutí knihy Bleskové kameny z Jack Du Brul

V roce 1937 Amelia Earhartová jako první žena na světě oblétá zeměkouli. Při jedné z posledních zastávek na Papui-Nové Guineji je kontaktována neznámým člověkem. Ten jí svěřuje záhadnou zásilku, jejíž převoz do USA je ve státním zájmu. Její Lockheed Electra však už do cíle příští etapy letu nedorazí. O téměř století později umírá záhadným způsobem v hlubinném dole kdesi v Minnesotě nejlepší přítel geologa Mercera, Abe Jacobs. Philip Mercer se rozhodne vzít spravedlnost do svých rukou a vydává se po stopě nemilosrdných vrahů. Z výpravy, jejímž cílem je pomsta, se tak nakonec stává záchranná mise, v níž se hraje o budoucnost této planety.

Stáhnout Bleskové kameny knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Bleskové kameny je 376 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Bleskové kameny kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Bleskové kameny z Jack Du Brul – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Bleskové kameny z Jack Du Brul.

Populární vyhledávání: Bleskové kameny pdf, stáhnout Bleskové kameny pdf, stáhnout Bleskové kameny knihu pdf, Bleskové kameny kniha ve formátu pdf, zdarma Bleskové kameny kniha ke stažení, zdarma Bleskové kameny ebook ve formátu pdf, Bleskové kameny knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Bleskové kameny pdf? Jak mohu stáhnout Bleskové kameny kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Bleskové kameny zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Bleskové kameny? stáhnout Bleskové kameny epub, stáhnout Bleskové kameny ebook epub, Bleskové kameny e-kniha ve formátu epub, zdarma Bleskové kameny ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Bleskové kameny epub? Jak stáhnout knihu Bleskové kameny ve formátu epub? Bleskové kameny mobi, stáhnout Bleskové kameny mobi, stáhnout Bleskové kameny e-kniha mobi, Bleskové kameny kniha ve formátu mobi, zdarma Bleskové kameny ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Bleskové kameny mobi? Jak mohu stáhnout knihu Bleskové kameny v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Bleskové kameny z Jack Du Brul zdarma? Jak stáhnout Bleskové kameny z Jack Du Brul e-knihu zdarma?

Leave a Reply