Borec

Borec

Borec stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Borec z Danielle Steel

 • Název knihy: Borec
 • Autor knihy: Danielle Steel
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2010
 • Počet stránek: 224
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-249-1331-5
 • EAN: 9788024913315
 • Dostupné soubory: borec-95664.pdf, borec-95664.epub, borec-95664.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Borec v dolní části stránky

Shrnutí knihy Borec z Danielle Steel

Maxine je lékařka a má renomovanou psychiatrickou praxi. Se třemi dětmi a chůvou žije v New Yorku a její skvěle zorganizovaný život málokdy vybočí z každodenního shonu mezi ordinací a domácností. Deset let byla vdaná za Blaka Williamse, muže oslnivého a talentovaného, ale naprosto nevyzpytatelného. Podnikání ve světě internetových firem mu vyneslo takové bohatství, že mohl zanechat práce a věnovat se svým zálibám. Napřed vzdalovala Blaka od rodiny práce, potom neodolatelná touha cestovat po světě, kupovat si sídla ve vyhlášených letoviscích, sbírat umění a žít ve vysoké společnosti. Děti vídaly svého otce jen zřídka a Maxine časem usoudila, že mohou žít i bez něho. I po rozvodu Blake rodinu stále navštěvuje, půjčuje jim svou nádhernou jachtu, ale jinak pokračuje v životě světoběžníka, nyní ve společnosti krásných mladých žen. Maxine se věnuje výchově jeho dětí a své práci.
Po čase se však zamiluje do doktora Charlese Westa, který je usedlý, zodpovědný a hlavně stále přítomný. Proto představuje pravý opak Blaka a pro všechny nastává zásadní změna.

Stáhnout Borec knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Borec je 224 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Borec kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Borec z Danielle Steel – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Borec z Danielle Steel.

Populární vyhledávání: Borec pdf, stáhnout Borec pdf, stáhnout Borec knihu pdf, Borec kniha ve formátu pdf, zdarma Borec kniha ke stažení, zdarma Borec ebook ve formátu pdf, Borec knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Borec pdf? Jak mohu stáhnout Borec kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Borec zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Borec? stáhnout Borec epub, stáhnout Borec ebook epub, Borec e-kniha ve formátu epub, zdarma Borec ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Borec epub? Jak stáhnout knihu Borec ve formátu epub? Borec mobi, stáhnout Borec mobi, stáhnout Borec e-kniha mobi, Borec kniha ve formátu mobi, zdarma Borec ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Borec mobi? Jak mohu stáhnout knihu Borec v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Borec z Danielle Steel zdarma? Jak stáhnout Borec z Danielle Steel e-knihu zdarma?

Leave a Reply