Bosá dívka

Bosá dívka

Bosá dívka stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Bosá dívka z Kateřina Janouchová

 • Název knihy: Bosá dívka
 • Autor knihy: Kateřina Janouchová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 344
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-204-4169-0
 • EAN: 9788020441690
 • Dostupné soubory: bosa-divka-313802.pdf, bosa-divka-313802.epub, bosa-divka-313802.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Bosá dívka v dolní části stránky

Shrnutí knihy Bosá dívka z Kateřina Janouchová

Porodní asistentka Cecilie Lundová právě oslavila čtyřicítku a v jejím životě nastalo v posledních pár letech několik zásadních změn. Rozvedla se a s bývalým manželem mají děti ve střídavé péči, našla si nové bydlení, začala pracovat na nové porodní klinice a psát sloupky pro časopis. Děti rostou a jsou čím dál samostatnější, puberta však s sebou přináší nové problémy. Tentokrát je na řadě mladší ze synů Marcus. Potíže se však nevyhýbají ani ostatním členům rodiny.

Zdálo by se tedy, že má Cecilie starostí až nad hlavu, nebyla by to však ona, aby si k nim nepřidala další. Na porodní klinice se zničehonic objeví zubožená mladá žena bez dokladů, přivede na svět chlapečka a beze stopy zmizí. Nikdo neví, kam odešla, ani proč své dítě opustila, a Cecilie se v souvislosti s jejím zmizením začne hlouběji zajímat o situaci lidí bez domova. I tentokrát se přesvědčí, že pravda může být životu nebezpečná.

Stáhnout Bosá dívka knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Bosá dívka je 344 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Bosá dívka kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Bosá dívka z Kateřina Janouchová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Bosá dívka z Kateřina Janouchová.

Populární vyhledávání: Bosá dívka pdf, stáhnout Bosá dívka pdf, stáhnout Bosá dívka knihu pdf, Bosá dívka kniha ve formátu pdf, zdarma Bosá dívka kniha ke stažení, zdarma Bosá dívka ebook ve formátu pdf, Bosá dívka knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Bosá dívka pdf? Jak mohu stáhnout Bosá dívka kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Bosá dívka zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Bosá dívka? stáhnout Bosá dívka epub, stáhnout Bosá dívka ebook epub, Bosá dívka e-kniha ve formátu epub, zdarma Bosá dívka ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Bosá dívka epub? Jak stáhnout knihu Bosá dívka ve formátu epub? Bosá dívka mobi, stáhnout Bosá dívka mobi, stáhnout Bosá dívka e-kniha mobi, Bosá dívka kniha ve formátu mobi, zdarma Bosá dívka ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Bosá dívka mobi? Jak mohu stáhnout knihu Bosá dívka v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Bosá dívka z Kateřina Janouchová zdarma? Jak stáhnout Bosá dívka z Kateřina Janouchová e-knihu zdarma?

Leave a Reply