BRITÁNIE-MŮJ OSUD

BRITÁNIE-MŮJ OSUD

BRITÁNIE-MŮJ OSUD stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy BRITÁNIE-MŮJ OSUD z Bohuslava Bradbooková

 • Název knihy: BRITÁNIE-MŮJ OSUD
 • Autor knihy: Bohuslava Bradbooková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 352
 • Žánrové knihy: Faktografická biografie
 • ISBN: 978-80-7420-013-7
 • EAN: 9788074200137
 • Dostupné soubory: britanie-muj-osud-314651.pdf, britanie-muj-osud-314651.epub, britanie-muj-osud-314651.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy BRITÁNIE-MŮJ OSUD v dolní části stránky

Shrnutí knihy BRITÁNIE-MŮJ OSUD z Bohuslava Bradbooková

Česká exilová pedagožka a propagátorka naší literatury ve Velké Británii se vrátila do vlasti a vypráví o svém útěku, peripetiích exulantky a úspěšném nalezení místa v prostředí pracovním i soukromém. Jejím osudem se stal i Karel Čapek, o němž vydala monografii, prezentující spisovatelovo dílo v celé žánrové šíři anglickému čtenáři. Autorčin dlouhodobý badatelský zájem přinášel poznatky o jeho vztazích s anglickými spisovateli, dal tuzemským badatelům informace, jichž se jim nedostávalo, a přivedl ji ke kontaktům s osobnostmi české i světové literární vědy.

Druhá část knihy, edice výboru korespondence s komentářem Petra Lachmanna, poskytuje zajímavý a cenný materiál, osvětlující neznámé detaily z historie i zákulisí čapkovského bádání (M. Halík, O. Vočadlo) i dokladující autorčiny profesní vztahy a činnost (R. Wellek, P. Blackett, J. Škvorecký, A. Vlach, L. Vočadlová, londýnský Penklub, BBC a další). Jsou tu publikovány i neznámé dopisy profesora T. G. Masaryka s chotí jejím prarodičům.

Stáhnout BRITÁNIE-MŮJ OSUD knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu BRITÁNIE-MŮJ OSUD je 352 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy BRITÁNIE-MŮJ OSUD kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

BRITÁNIE-MŮJ OSUD z Bohuslava Bradbooková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize BRITÁNIE-MŮJ OSUD z Bohuslava Bradbooková.

Populární vyhledávání: BRITÁNIE-MŮJ OSUD pdf, stáhnout BRITÁNIE-MŮJ OSUD pdf, stáhnout BRITÁNIE-MŮJ OSUD knihu pdf, BRITÁNIE-MŮJ OSUD kniha ve formátu pdf, zdarma BRITÁNIE-MŮJ OSUD kniha ke stažení, zdarma BRITÁNIE-MŮJ OSUD ebook ve formátu pdf, BRITÁNIE-MŮJ OSUD knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout BRITÁNIE-MŮJ OSUD pdf? Jak mohu stáhnout BRITÁNIE-MŮJ OSUD kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout BRITÁNIE-MŮJ OSUD zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu BRITÁNIE-MŮJ OSUD? stáhnout BRITÁNIE-MŮJ OSUD epub, stáhnout BRITÁNIE-MŮJ OSUD ebook epub, BRITÁNIE-MŮJ OSUD e-kniha ve formátu epub, zdarma BRITÁNIE-MŮJ OSUD ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu BRITÁNIE-MŮJ OSUD epub? Jak stáhnout knihu BRITÁNIE-MŮJ OSUD ve formátu epub? BRITÁNIE-MŮJ OSUD mobi, stáhnout BRITÁNIE-MŮJ OSUD mobi, stáhnout BRITÁNIE-MŮJ OSUD e-kniha mobi, BRITÁNIE-MŮJ OSUD kniha ve formátu mobi, zdarma BRITÁNIE-MŮJ OSUD ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu BRITÁNIE-MŮJ OSUD mobi? Jak mohu stáhnout knihu BRITÁNIE-MŮJ OSUD v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout BRITÁNIE-MŮJ OSUD z Bohuslava Bradbooková zdarma? Jak stáhnout BRITÁNIE-MŮJ OSUD z Bohuslava Bradbooková e-knihu zdarma?

Leave a Reply