Budoucnost

Budoucnost

Budoucnost stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Budoucnost z Dmitry Glukhovsky

 • Název knihy: Budoucnost
 • Autor knihy: Dmitry Glukhovsky
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 648
 • Žánrové knihy: Sci-fi
 • ISBN: 978-80-242-4917-9
 • EAN: 9788024249179
 • Dostupné soubory: budoucnost-254181.pdf, budoucnost-254181.epub, budoucnost-254181.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Budoucnost v dolní části stránky

Shrnutí knihy Budoucnost z Dmitry Glukhovsky

Evropa v budoucnosti roku 2400. Od doby, co byla technickými prostředky poražena smrt, je celý kontinent přelidněný a změnil se v gigantickou megapolis tvořenou obytnými věžemi vypínajícími se vysoko do nebe. V těchto věžích panuje brutální řád: Rozmnožování je přísně reglementováno, za dítě se platí ztrátou vlastního života. Ale kdo ještě potřebuje děti, když může být věčně mladý a zdravý? Jan Nachtigall je příslušník zvláštní jednotky ministerstva bezpečnosti, která přísně bdí nad dodržováním zákonů o rozmnožování. Jejím úkolem je pátrat po ilegálních dětech a odhalovat nenahlášená těhotenství. Jednoho dne má Jan odstranit teroristu a jeho těhotnou přítelkyni. Naskytne se mu tak velká šance, aby prokázal svou věrnost a postoupil na kariérním žebříčku. Když ale se svou jednotkou vpadne do konspiračního bytu, proběhne všechno jinak, než původně zamýšlel. Terorista unikne – a zanedlouho je na útěku i Jan po boku mladé ženy. Je to počátek boje, ve kterém jde o budoucnost lidstva.

Stáhnout Budoucnost knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Budoucnost je 648 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Budoucnost kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Budoucnost z Dmitry Glukhovsky – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Budoucnost z Dmitry Glukhovsky.

Populární vyhledávání: Budoucnost pdf, stáhnout Budoucnost pdf, stáhnout Budoucnost knihu pdf, Budoucnost kniha ve formátu pdf, zdarma Budoucnost kniha ke stažení, zdarma Budoucnost ebook ve formátu pdf, Budoucnost knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Budoucnost pdf? Jak mohu stáhnout Budoucnost kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Budoucnost zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Budoucnost? stáhnout Budoucnost epub, stáhnout Budoucnost ebook epub, Budoucnost e-kniha ve formátu epub, zdarma Budoucnost ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Budoucnost epub? Jak stáhnout knihu Budoucnost ve formátu epub? Budoucnost mobi, stáhnout Budoucnost mobi, stáhnout Budoucnost e-kniha mobi, Budoucnost kniha ve formátu mobi, zdarma Budoucnost ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Budoucnost mobi? Jak mohu stáhnout knihu Budoucnost v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Budoucnost z Dmitry Glukhovsky zdarma? Jak stáhnout Budoucnost z Dmitry Glukhovsky e-knihu zdarma?

Leave a Reply