Buzz

Buzz

Buzz stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Buzz z Anders de la Motte

 • Název knihy: Buzz
 • Autor knihy: Anders de la Motte
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2013
 • Počet stránek: 416
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-242-4114-2
 • EAN: 9788024241142
 • Dostupné soubory: buzz-154422.pdf, buzz-154422.epub, buzz-154422.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Buzz v dolní části stránky

Shrnutí knihy Buzz z Anders de la Motte

HP, hrdina kultovního švédského thrilleru Game, je zpět. Zmizel v nejhlubším utajení, aby si zaslouženě užíval v potu tváře vydělané miliony, ale něco mu začíná chybět: adrenalinové vzrušení z riskantních situací, do nichž ho dostávala tajuplná Hra.

Po vášnivé noci, strávené v luxusním dubajském hotelu s neodolatelnou Annou Argosovou, je vtažen do víru událostí příliš neuvěřitelných, aby byly pouhými náhodami. A navíc u Anny zahlédl děsivě povědomý bezdotykový mobil… Jeho sestra Rebecca Norménová konečně našla normálního přítele a byla povýšena. Ale ne nadlouho. Navíc si to s ní začal na svých stránkách vyřizovat záhadný blogger a kolegové se dobře baví…

Oba sourozenci se zaplétají stále hlouběji do přediva pravdy a lži. Co je skutečné a co je virtuální? Řídí nás všechny neviditelná síť manipulátorů? A co může člověk udělat, když mu vyhrožuje kdosi, jehož existence se nedá dokázat?

Stáhnout Buzz knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Buzz je 416 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Buzz kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Buzz z Anders de la Motte – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Buzz z Anders de la Motte.

Populární vyhledávání: Buzz pdf, stáhnout Buzz pdf, stáhnout Buzz knihu pdf, Buzz kniha ve formátu pdf, zdarma Buzz kniha ke stažení, zdarma Buzz ebook ve formátu pdf, Buzz knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Buzz pdf? Jak mohu stáhnout Buzz kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Buzz zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Buzz? stáhnout Buzz epub, stáhnout Buzz ebook epub, Buzz e-kniha ve formátu epub, zdarma Buzz ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Buzz epub? Jak stáhnout knihu Buzz ve formátu epub? Buzz mobi, stáhnout Buzz mobi, stáhnout Buzz e-kniha mobi, Buzz kniha ve formátu mobi, zdarma Buzz ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Buzz mobi? Jak mohu stáhnout knihu Buzz v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Buzz z Anders de la Motte zdarma? Jak stáhnout Buzz z Anders de la Motte e-knihu zdarma?

Leave a Reply