Bytosti jménem houba

Bytosti jménem houba

Bytosti jménem houba stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Bytosti jménem houba z Pavel Jirásek

 • Název knihy: Bytosti jménem houba
 • Autor knihy: Pavel Jirásek
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 272
 • Žánrové knihy: Fotografie
 • ISBN: 978-80-7467-103-6
 • EAN: 9788074671036
 • Dostupné soubory: bytosti-jmenem-houba-317905.pdf, bytosti-jmenem-houba-317905.epub, bytosti-jmenem-houba-317905.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Bytosti jménem houba v dolní části stránky

Shrnutí knihy Bytosti jménem houba z Pavel Jirásek

Koncept autorské publikace Bytosti jménem houba vyrůstá z českého fenoménu – z mykofilní orientace národa, kde se houby obecně těší široké pozornosti, počínaje jejich sběrem a konče jejich vstupem do poezie, hudby, filozofie a nakonec i do osudů lidí.
Nový soubor přibližně sta básní a stejného počtu fotografií Pavla Jiráska (nar. 1963), hudebníka, spisovatele, scenáristy a režiséra je „lidským atlasem hub“, ve kterém se propojuje společenství lidí s tajemnou lesní říší. Promluvy k houbám, z nichž každá má více významových rovin, jsou srozumitelnými a pokornými meditacemi o tom, jaké poselství může člověku každá z hub odhalit.

Fotografie hub vznikaly na klasický filmový materiál a díky použití sestav lup s možností optických klamů jsou vlastně jakýmisi abstraktními portréty hub, kdy zaniká jejich jednoznačná atlasová podoba ve prospěch jejich podoby univerzální, houby jako nositele tajemství, symbolu a magie.
Tvarově a barevně různorodé houby tak transformují svoji podstatu a mění se ve svébytné abstraktní objekty, které na sebe berou podobu něčeho obecného a kosmického.

Stáhnout Bytosti jménem houba knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Bytosti jménem houba je 272 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Bytosti jménem houba kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Bytosti jménem houba z Pavel Jirásek – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Bytosti jménem houba z Pavel Jirásek.

Populární vyhledávání: Bytosti jménem houba pdf, stáhnout Bytosti jménem houba pdf, stáhnout Bytosti jménem houba knihu pdf, Bytosti jménem houba kniha ve formátu pdf, zdarma Bytosti jménem houba kniha ke stažení, zdarma Bytosti jménem houba ebook ve formátu pdf, Bytosti jménem houba knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Bytosti jménem houba pdf? Jak mohu stáhnout Bytosti jménem houba kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Bytosti jménem houba zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Bytosti jménem houba? stáhnout Bytosti jménem houba epub, stáhnout Bytosti jménem houba ebook epub, Bytosti jménem houba e-kniha ve formátu epub, zdarma Bytosti jménem houba ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Bytosti jménem houba epub? Jak stáhnout knihu Bytosti jménem houba ve formátu epub? Bytosti jménem houba mobi, stáhnout Bytosti jménem houba mobi, stáhnout Bytosti jménem houba e-kniha mobi, Bytosti jménem houba kniha ve formátu mobi, zdarma Bytosti jménem houba ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Bytosti jménem houba mobi? Jak mohu stáhnout knihu Bytosti jménem houba v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Bytosti jménem houba z Pavel Jirásek zdarma? Jak stáhnout Bytosti jménem houba z Pavel Jirásek e-knihu zdarma?

Leave a Reply