Bytové domy, zdroj příjmů i povinností

Bytové domy, zdroj příjmů i povinností

Bytové domy, zdroj příjmů i povinností stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Bytové domy, zdroj příjmů i povinností z Věra Brodecká

 • Název knihy: Bytové domy, zdroj příjmů i povinností
 • Autor knihy: Věra Brodecká
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 360
 • Žánrové knihy: Právo
 • ISBN: 9788087480533
 • EAN: 9788087480533
 • Dostupné soubory: bytove-domy-zdroj-prijmu-i-povinnosti-346281.pdf, bytove-domy-zdroj-prijmu-i-povinnosti-346281.epub, bytove-domy-zdroj-prijmu-i-povinnosti-346281.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Bytové domy, zdroj příjmů i povinností v dolní části stránky

Shrnutí knihy Bytové domy, zdroj příjmů i povinností z Věra Brodecká

Chcete investovat do nemovitostí? Máte bytový dům nebo byt? Potřebujete znát všechna práva a povinnosti, které jako pronajímatel nebo výbor SVJ máte? Záleží vám na tom, aby nájemníci nebo vlastníci bytů byli u vás spokojeni? Pak právě pro Vás je tato kniha určena.

Nejedná se jen o výčet všech právních předpisů, kterými se máte řídit. Autoři se soustředili na nejdůležitější otázky, které často přinášejí problémy, a nebáli se přijít s výkladem nové legislativy, jejíž judikatura se teprve ustaluje. Kniha vás srozumitelně a prakticky seznámí se vším, co by pronajímatel nebo investor v oblasti realit měl znát, a to v širších daňových a právních souvislostech. Přes specifické zaměření na bytový fond naleznete v publikaci také odpovědi obecnějšího charakteru, nejen k bytovým domům. Například celá kapitola daní je zpracována komplexněji, k nemovitostem jako takovým, současně zde čtenář kromě právního stavu platného k 1. 7. 2017 nalezne i upozornění na novinky od 1. 1. 2018.

Cílem knihy je poradit čtenářům, jak snížit rizika pronájmu, získat optimální výnos a současně dosáhnout toho, aby i nájemníci nebo vlastníci bytů byli spokojeni se službami, které jim poskytujete, a rádi v domě bydleli.

Stáhnout Bytové domy, zdroj příjmů i povinností knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Bytové domy, zdroj příjmů i povinností je 360 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Bytové domy, zdroj příjmů i povinností kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Bytové domy, zdroj příjmů i povinností z Věra Brodecká – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Bytové domy, zdroj příjmů i povinností z Věra Brodecká.

Populární vyhledávání: Bytové domy, zdroj příjmů i povinností pdf, stáhnout Bytové domy, zdroj příjmů i povinností pdf, stáhnout Bytové domy, zdroj příjmů i povinností knihu pdf, Bytové domy, zdroj příjmů i povinností kniha ve formátu pdf, zdarma Bytové domy, zdroj příjmů i povinností kniha ke stažení, zdarma Bytové domy, zdroj příjmů i povinností ebook ve formátu pdf, Bytové domy, zdroj příjmů i povinností knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Bytové domy, zdroj příjmů i povinností pdf? Jak mohu stáhnout Bytové domy, zdroj příjmů i povinností kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Bytové domy, zdroj příjmů i povinností zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Bytové domy, zdroj příjmů i povinností? stáhnout Bytové domy, zdroj příjmů i povinností epub, stáhnout Bytové domy, zdroj příjmů i povinností ebook epub, Bytové domy, zdroj příjmů i povinností e-kniha ve formátu epub, zdarma Bytové domy, zdroj příjmů i povinností ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Bytové domy, zdroj příjmů i povinností epub? Jak stáhnout knihu Bytové domy, zdroj příjmů i povinností ve formátu epub? Bytové domy, zdroj příjmů i povinností mobi, stáhnout Bytové domy, zdroj příjmů i povinností mobi, stáhnout Bytové domy, zdroj příjmů i povinností e-kniha mobi, Bytové domy, zdroj příjmů i povinností kniha ve formátu mobi, zdarma Bytové domy, zdroj příjmů i povinností ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Bytové domy, zdroj příjmů i povinností mobi? Jak mohu stáhnout knihu Bytové domy, zdroj příjmů i povinností v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Bytové domy, zdroj příjmů i povinností z Věra Brodecká zdarma? Jak stáhnout Bytové domy, zdroj příjmů i povinností z Věra Brodecká e-knihu zdarma?

Leave a Reply