Cesta k sobě

Cesta k sobě

Cesta k sobě stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Cesta k sobě z Marcela Horká

 • Název knihy: Cesta k sobě
 • Autor knihy: Marcela Horká
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 56
 • Žánrové knihy: Sebezdokonalování a tréning mozku
 • ISBN: 978-80-88149-04-0
 • EAN: 9788088149040
 • Dostupné soubory: cesta-k-sobe-313550.pdf, cesta-k-sobe-313550.epub, cesta-k-sobe-313550.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Cesta k sobě v dolní části stránky

Shrnutí knihy Cesta k sobě z Marcela Horká

Cesta k sobě ukazuje v deseti krocích, jak na sobě pracovat, abyste si mohli v poměrně krátké době pohlédnout do očí a ocenit se. Rozhodli jste se vykročit do neznáma, abyste pak sklidili to nejsladší ovoce – svou spokojenost a pocit, že jste na světě rádi – to je totiž jediným smyslem života. Najít to, co vás učiní šťastnými, dojít svého naplnění.

V závěru knihy se na několika otázkách přesvědčíte, zda jste celému procesu porozuměli a víte, jak začít. Jako bonus je přiložen tzv. Sešit postojů, pomocí něhož natrénujete nové postoje, které jsou základem tvůrčího uchopení reality.
Hodně štěstí na cestě k sobě, přátelé!

Stáhnout Cesta k sobě knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Cesta k sobě je 56 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Cesta k sobě kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Cesta k sobě z Marcela Horká – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Cesta k sobě z Marcela Horká.

Populární vyhledávání: Cesta k sobě pdf, stáhnout Cesta k sobě pdf, stáhnout Cesta k sobě knihu pdf, Cesta k sobě kniha ve formátu pdf, zdarma Cesta k sobě kniha ke stažení, zdarma Cesta k sobě ebook ve formátu pdf, Cesta k sobě knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Cesta k sobě pdf? Jak mohu stáhnout Cesta k sobě kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Cesta k sobě zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Cesta k sobě? stáhnout Cesta k sobě epub, stáhnout Cesta k sobě ebook epub, Cesta k sobě e-kniha ve formátu epub, zdarma Cesta k sobě ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Cesta k sobě epub? Jak stáhnout knihu Cesta k sobě ve formátu epub? Cesta k sobě mobi, stáhnout Cesta k sobě mobi, stáhnout Cesta k sobě e-kniha mobi, Cesta k sobě kniha ve formátu mobi, zdarma Cesta k sobě ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Cesta k sobě mobi? Jak mohu stáhnout knihu Cesta k sobě v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Cesta k sobě z Marcela Horká zdarma? Jak stáhnout Cesta k sobě z Marcela Horká e-knihu zdarma?

Leave a Reply