Cestující do Frankfurtu

Cestující do Frankfurtu

Cestující do Frankfurtu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Cestující do Frankfurtu z Agatha Christie

 • Název knihy: Cestující do Frankfurtu
 • Autor knihy: Agatha Christie
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 264
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-242-4970-4
 • EAN: 9788024249704
 • Dostupné soubory: christie-cestujici-do-frankfurtu-252671.pdf, christie-cestujici-do-frankfurtu-252671.epub, christie-cestujici-do-frankfurtu-252671.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Cestující do Frankfurtu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Cestující do Frankfurtu z Agatha Christie

Jedinečné, důvtipné a napínavé příběhy z pera královny zločinu a nejprodávanější spisovatelky všech dob – nyní nově v luxusní edici věnované speciálně jejím detektivkám.
Špatné počasí, souhra okolností či pečlivě naplánovaná akce – co způsobilo, že sira Stafforda Nye, chytrého, ale nedoceněného pracovníka ministerstva zahraničí, oslovila na frankfurtském letišti neznámá žena s žádostí, aby kvůli ní riskoval pověst, a možná i život? Sir Stafford jí vyhoví – a od té chvíle se nepřestává divit, do jak nebezpečné hry se dostal. Jde o budoucnost světa, postupně ovládaného mládeží holdující kultu násilí a destrukce. Je možné je zastavit? Kdo za tím vším stojí? A co s tím má společného Staffordova prateta Matilda?
Detektivní román se špionážní zápletkou z roku 1970 nezapře autorčiny obavy vyvolané tehdejší nestabilní politickou situací a její potřebu se k nim vyjádřit. Výsledkem je příběh, jehož nadčasovost a naléhavé poselství k nám promlouvají i po více než čtyřiceti letech; příběh, jenž i po tak dlouhé době zůstává stále aktuální – a varuje.

Stáhnout Cestující do Frankfurtu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Cestující do Frankfurtu je 264 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Cestující do Frankfurtu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Cestující do Frankfurtu z Agatha Christie – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Cestující do Frankfurtu z Agatha Christie.

Populární vyhledávání: Cestující do Frankfurtu pdf, stáhnout Cestující do Frankfurtu pdf, stáhnout Cestující do Frankfurtu knihu pdf, Cestující do Frankfurtu kniha ve formátu pdf, zdarma Cestující do Frankfurtu kniha ke stažení, zdarma Cestující do Frankfurtu ebook ve formátu pdf, Cestující do Frankfurtu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Cestující do Frankfurtu pdf? Jak mohu stáhnout Cestující do Frankfurtu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Cestující do Frankfurtu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Cestující do Frankfurtu? stáhnout Cestující do Frankfurtu epub, stáhnout Cestující do Frankfurtu ebook epub, Cestující do Frankfurtu e-kniha ve formátu epub, zdarma Cestující do Frankfurtu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Cestující do Frankfurtu epub? Jak stáhnout knihu Cestující do Frankfurtu ve formátu epub? Cestující do Frankfurtu mobi, stáhnout Cestující do Frankfurtu mobi, stáhnout Cestující do Frankfurtu e-kniha mobi, Cestující do Frankfurtu kniha ve formátu mobi, zdarma Cestující do Frankfurtu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Cestující do Frankfurtu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Cestující do Frankfurtu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Cestující do Frankfurtu z Agatha Christie zdarma? Jak stáhnout Cestující do Frankfurtu z Agatha Christie e-knihu zdarma?

Leave a Reply