Cesty osudu

Cesty osudu

Cesty osudu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Cesty osudu z Danielle Steel

 • Název knihy: Cesty osudu
 • Autor knihy: Danielle Steel
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2010
 • Počet stránek: 328
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-249-1330-8
 • EAN: 9788024913308
 • Dostupné soubory: cesty-osudu-88313.pdf, cesty-osudu-88313.epub, cesty-osudu-88313.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Cesty osudu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Cesty osudu z Danielle Steel

Carole Barberová přijíždí do Paříže, jejíž břidlicové střechy omývá déšť, aby pracovala na svém románu – a po dlouhé době ve světle reflektorů našla sama sebe. Jako filmová a divadelní legenda se oddaně věnovala rodině a závažným věcem ve všech koutech světa. Ten chladný listopadový večer právě ve chvíli, kdy usazená v taxi projíždí tunelem u Louvru, otřese městem výbuch – a Carole se v bezvědomí a bez dokladů ocitá na resuscitačním oddělení nemocnice. V hotelu Ritz se všichni diví, kam se poděl jejich host, jenž si přál zůstat inkognito. Rovněž rodina a přátelé od Kalifornie po Londýn se začínají ptát, kam Carole zmizela. Pak přichází šok, neboť se dozvídají, že daleko od domova bojuje o život. Žena, kterou zná celý svět, se pomalu probírá, avšak vůbec neví, kdo je. Musí se krok za krokem vracet do minulosti a sbírat a znovu skládat dohromady střípky vlastního života – dětství na venkově v Mississippi, počátky herecké kariéry, obraz dcery, jíž nechtěně způsobila bolest, patnáct let starý milostný románek s tragickým koncem. Nicméně v kritickém ohrožení života vyvstává pro Carole i výjimečná příležitost: druhá šance spočítat dary, které dostala do vínku, zahojit zraněná srdce, dobýt zpět ztracenou lásku… Příběh o přežití a důstojnosti, malých zázracích a velkých překvapeních vytváří nezapomenutelný portrét herečky, jejíž naděje, obavy a srdeční záležitosti nám připadají důvěrně známé. A Carolina statečná cesta nás všechny inspiruje.

Stáhnout Cesty osudu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Cesty osudu je 328 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Cesty osudu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Cesty osudu z Danielle Steel – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Cesty osudu z Danielle Steel.

Populární vyhledávání: Cesty osudu pdf, stáhnout Cesty osudu pdf, stáhnout Cesty osudu knihu pdf, Cesty osudu kniha ve formátu pdf, zdarma Cesty osudu kniha ke stažení, zdarma Cesty osudu ebook ve formátu pdf, Cesty osudu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Cesty osudu pdf? Jak mohu stáhnout Cesty osudu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Cesty osudu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Cesty osudu? stáhnout Cesty osudu epub, stáhnout Cesty osudu ebook epub, Cesty osudu e-kniha ve formátu epub, zdarma Cesty osudu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Cesty osudu epub? Jak stáhnout knihu Cesty osudu ve formátu epub? Cesty osudu mobi, stáhnout Cesty osudu mobi, stáhnout Cesty osudu e-kniha mobi, Cesty osudu kniha ve formátu mobi, zdarma Cesty osudu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Cesty osudu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Cesty osudu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Cesty osudu z Danielle Steel zdarma? Jak stáhnout Cesty osudu z Danielle Steel e-knihu zdarma?

Leave a Reply