Cirkus Humberto

Cirkus Humberto

Nahlédnout do knihy Cirkus Humberto

Cirkus Humberto stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Cirkus Humberto z Eduard Bass

 • Název knihy: Cirkus Humberto
 • Autor knihy: Eduard Bass
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 528
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-7390-612-2
 • EAN: 9788073906122
 • Dostupné soubory: cirkus-humberto-313194.pdf, cirkus-humberto-313194.epub, cirkus-humberto-313194.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Cirkus Humberto v dolní části stránky

Shrnutí knihy Cirkus Humberto z Eduard Bass

Předlohou románu Cirkus Humberto byl opravdový cirkus, se kterým Eduard Bass strávil dva roky svého života. Dnes zná název Humberto – i díky televiznímu seriálu z roku 1988 – téměř každý. Román zachycuje osudy několika generací cirkusových umělců od 60. let 19. století až po 20. léta 20. století . Hlavní postavou je Vašek Karas, který spolu se svým ovdovělým otcem Antonínem přichází jako šestiletý kluk do Hamburku. A protože otec jako zedník nemůže sehnat práci, přijme nabídku kapelníka cirkusové kapely a začne se živit jako trumpetista a stavěč. Malý Vašek je cirkusem okouzlen. Potká zde řadu lidí a učí se dovednostem, které jsou u cirkusu potřeba. Stává se z něj akrobat , jezdec i krotitel šelem a po sňatku s ředitelovou jedinou dcerou Helenou i ředitel cirkusu. Avšak v době celosvětové krize spěje cirkus mílovými kroky k zániku. Vašek s rodinou a několika přáteli se proto přesune do Prahy, kde vybuduje známé varieté , které má po celá dvě desetiletí obrovský úspěch. Román Cirkus Humberto dnes právem patří mezi klasická díla české literatury.

Stáhnout Cirkus Humberto knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Cirkus Humberto je 528 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Cirkus Humberto kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Cirkus Humberto z Eduard Bass – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Cirkus Humberto z Eduard Bass.

Populární vyhledávání: Cirkus Humberto pdf, stáhnout Cirkus Humberto pdf, stáhnout Cirkus Humberto knihu pdf, Cirkus Humberto kniha ve formátu pdf, zdarma Cirkus Humberto kniha ke stažení, zdarma Cirkus Humberto ebook ve formátu pdf, Cirkus Humberto knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Cirkus Humberto pdf? Jak mohu stáhnout Cirkus Humberto kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Cirkus Humberto zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Cirkus Humberto? stáhnout Cirkus Humberto epub, stáhnout Cirkus Humberto ebook epub, Cirkus Humberto e-kniha ve formátu epub, zdarma Cirkus Humberto ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Cirkus Humberto epub? Jak stáhnout knihu Cirkus Humberto ve formátu epub? Cirkus Humberto mobi, stáhnout Cirkus Humberto mobi, stáhnout Cirkus Humberto e-kniha mobi, Cirkus Humberto kniha ve formátu mobi, zdarma Cirkus Humberto ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Cirkus Humberto mobi? Jak mohu stáhnout knihu Cirkus Humberto v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Cirkus Humberto z Eduard Bass zdarma? Jak stáhnout Cirkus Humberto z Eduard Bass e-knihu zdarma?

Leave a Reply