Citlivý člověk

Citlivý člověk

Citlivý člověk stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Citlivý člověk z Jáchym Topol

 • Název knihy: Citlivý člověk
 • Autor knihy: Jáchym Topol
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 360
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-7215-541-5
 • EAN: 9788072155415
 • Dostupné soubory: citlivy-clovek-321930.pdf, citlivy-clovek-321930.epub, citlivy-clovek-321930.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Citlivý člověk v dolní části stránky

Shrnutí knihy Citlivý člověk z Jáchym Topol

Hrdinové Topolova románu, kočovný herec Táta se svou alkoholickou ženou a dvěma synky, křižují Evropou, aby se pokusili nalézt staronový domov na březích Sázavy. Cestu jim kříží postavy spřízněné i protivné, mezi mnoha dalšími ryšavá kurvička Světlana a její milý Kája z vymahačského klanu Baštů, který se v zuřivých bitkách utkává s Bizonovou motorkářskou tlupou.
Topolův dobrodružný román ze současnosti se dotýká v zemité grotesce témat, která znepokojují lidstvo odjakživa, jako jsou víra, stárnutí, smysl života, sebevražda, láska, rodičovství, i těch, která patří k právě žhavým – „stěhování národů“, politická korektnost, krymský konflikt, meze politiky… A žádné z nich není natolik nedotknutelné, aby nemohlo být pomocí rafinovaně a osvěživě používaného jazyka, plného odkazů, podprahových vláken a asociací, zironizováno a obráceno z líce na rub a zase nazpátek.
Román Citlivý člověk je komický a brutální, chytře chlípný, karnevalový a zároveň přísně organizovaný. Je to reportáž z odvrácené strany života, groteska o nacházení Boha a lidské jiskry v nejpustších brlozích, kniha o existenciální pouti, kde je i v těch nejšílenějších pasážích oživující ingrediencí láska anebo touha po ní.

Stáhnout Citlivý člověk knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Citlivý člověk je 360 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Citlivý člověk kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Citlivý člověk z Jáchym Topol – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Citlivý člověk z Jáchym Topol.

Populární vyhledávání: Citlivý člověk pdf, stáhnout Citlivý člověk pdf, stáhnout Citlivý člověk knihu pdf, Citlivý člověk kniha ve formátu pdf, zdarma Citlivý člověk kniha ke stažení, zdarma Citlivý člověk ebook ve formátu pdf, Citlivý člověk knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Citlivý člověk pdf? Jak mohu stáhnout Citlivý člověk kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Citlivý člověk zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Citlivý člověk? stáhnout Citlivý člověk epub, stáhnout Citlivý člověk ebook epub, Citlivý člověk e-kniha ve formátu epub, zdarma Citlivý člověk ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Citlivý člověk epub? Jak stáhnout knihu Citlivý člověk ve formátu epub? Citlivý člověk mobi, stáhnout Citlivý člověk mobi, stáhnout Citlivý člověk e-kniha mobi, Citlivý člověk kniha ve formátu mobi, zdarma Citlivý člověk ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Citlivý člověk mobi? Jak mohu stáhnout knihu Citlivý člověk v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Citlivý člověk z Jáchym Topol zdarma? Jak stáhnout Citlivý člověk z Jáchym Topol e-knihu zdarma?

Leave a Reply