Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie

Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie

Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie z Václav Holub

 • Název knihy: Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie
 • Autor knihy: Václav Holub
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 235
 • Žánrové knihy: Starověk
 • ISBN: 9788074901423
 • EAN: 9788074901423
 • Dostupné soubory: civilizace-starovekeho-egypta-a-mezopotamie-315884.pdf, civilizace-starovekeho-egypta-a-mezopotamie-315884.epub, civilizace-starovekeho-egypta-a-mezopotamie-315884.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie v dolní části stránky

Shrnutí knihy Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie z Václav Holub

Kniha podává obraz o dějinách starověkého Egypta od doby předdynastické až podobu římskou a národů starověké Mezopotamie od příchodu Sumerů do jižní Mezopotamie, rovněž po dobu římskou. Po uceleném vykreslení historických souvislostí staréhoEgypta, od období předdynastického a archaického, až po dynastii Ptolemaiovců a stejné vykreslení historických souvislostí o civilizaci mezopotamské; Sumery počínaje, přes Akkadskou, Asyrskou a Babylonskou říši až po dobytí Perské říše Alexandrem Velikým. Kromě dějin jsou v knize i kapitoly o náboženství, mytologii, společnosti, kultuře, zemědělství a egyptologii. V závěru I. dílu je uveden chronologický přehled faraonů a jejich rodin , glosář a mapy. Druhý díl, pojednávající o Sumerech, Akkaďanech, Asyřanech, Babyloňanech, Chetitech a dalších národech Předního východu, uzavírají chronologické tabulky s časovou přímkou Egypta i Mezopotamie. V závěrečném resumé jsou podrobeny obě civilizace vzájemné komparaci.

Stáhnout Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie je 235 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie z Václav Holub – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie z Václav Holub.

Populární vyhledávání: Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie pdf, stáhnout Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie pdf, stáhnout Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie knihu pdf, Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie kniha ve formátu pdf, zdarma Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie kniha ke stažení, zdarma Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie ebook ve formátu pdf, Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie pdf? Jak mohu stáhnout Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie? stáhnout Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie epub, stáhnout Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie ebook epub, Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie e-kniha ve formátu epub, zdarma Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie epub? Jak stáhnout knihu Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie ve formátu epub? Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie mobi, stáhnout Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie mobi, stáhnout Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie e-kniha mobi, Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie kniha ve formátu mobi, zdarma Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie mobi? Jak mohu stáhnout knihu Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie z Václav Holub zdarma? Jak stáhnout Civilizace starověkého Egypta a Mezopotamie z Václav Holub e-knihu zdarma?

Leave a Reply