Cizinec

Cizinec

Cizinec stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Cizinec z Harlan Coben

 • Název knihy: Cizinec
 • Autor knihy: Harlan Coben
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 344
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-242-5153-0
 • EAN: 9788024251530
 • Dostupné soubory: cizinec-268808.pdf, cizinec-268808.epub, cizinec-268808.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Cizinec v dolní části stránky

Shrnutí knihy Cizinec z Harlan Coben

Světový bestsellerista Harlan Coben přichází se svým dosud nejskandálnějším thrillerem o tom, jak se mohou dobře míněné lži v cizích rukou změnit ve smrtící pasti. Cizinec se vynoří odnikud – možná v baru, možná na parkovišti, možná v supermarketu. Nikdo ho nezná. Nikomu není jasné, proč to dělá. Ale informace, které má, se nedají popřít. Zašeptá vám do ucha pár slov, rozmetá jimi váš svět na kousky a zmizí. Adam Price to právě zažil – ideální manželství, dva skvělí synové, velký dům, výborná práce…Pak mu jeden cizinec prozradil tajemství o minulosti jeho ženy Corinne a Adamova iluze dokonalého života se rozplyne, jako by snad ani nikdy neexistovala. Čím hlouběji se však Adam noří do odhalení Corinniny zrady, tím víc mu dochází, že za vším stojí někdo, kdo se rozhodl některým lidem životy nejen ničit, ale i brát…

Stáhnout Cizinec knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Cizinec je 344 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Cizinec kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Cizinec z Harlan Coben – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Cizinec z Harlan Coben.

Populární vyhledávání: Cizinec pdf, stáhnout Cizinec pdf, stáhnout Cizinec knihu pdf, Cizinec kniha ve formátu pdf, zdarma Cizinec kniha ke stažení, zdarma Cizinec ebook ve formátu pdf, Cizinec knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Cizinec pdf? Jak mohu stáhnout Cizinec kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Cizinec zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Cizinec? stáhnout Cizinec epub, stáhnout Cizinec ebook epub, Cizinec e-kniha ve formátu epub, zdarma Cizinec ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Cizinec epub? Jak stáhnout knihu Cizinec ve formátu epub? Cizinec mobi, stáhnout Cizinec mobi, stáhnout Cizinec e-kniha mobi, Cizinec kniha ve formátu mobi, zdarma Cizinec ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Cizinec mobi? Jak mohu stáhnout knihu Cizinec v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Cizinec z Harlan Coben zdarma? Jak stáhnout Cizinec z Harlan Coben e-knihu zdarma?

Leave a Reply