Cosi o tobě

Cosi o tobě

Cosi o tobě stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Cosi o tobě z Julie James

 • Název knihy: Cosi o tobě
 • Autor knihy: Julie James
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 264
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-7411-163-1
 • EAN: 9788074111631
 • Dostupné soubory: cosi-o-tobe-332027.pdf, cosi-o-tobe-332027.epub, cosi-o-tobe-332027.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Cosi o tobě v dolní části stránky

Shrnutí knihy Cosi o tobě z Julie James

Osud spojil dva zapřisáhlé nepřátele…

Ze všech hotelových pokojů v Chicagu si asistentka státního zástupce Spojených států amerických Cameron Lyndeová musela vybrat právě ten, který sousedil s pokojem 1308, kde velmi hlučné a náruživé milostné hrátky skončily vraždou. Je jedinou svědkyní, zahlédla zezadu vraha špehýrkou ve dveřích a může policii poskytnout jeho hrubý popis. Případ vyšetřuje vedle policie i FBI, noc se zavražděnou prostitutkou strávil totiž v dotyčném pokoji významný senátor. A ze všech agentů FBI v Chicagu to musí být právě zvláštní agent Jack Pallas, kdo je pověřen vyšetřováním této prominentní vraždy. Tentýž Jack Pallas, který stále Cameron viní ze zmařeného vyšetřování před třemi lety a z toho, že mu málem zničila kariéru. Cameron tehdy dostala příkaz vzít na sebe rozhodnutí nežalovat hlavu drogového gangu, u něhož Jack předtím působil v utajení, byl odhalen a mučen. Jack se po tomto údajně jejím rozhodnutí o Cameron nevybíravě vyjádří v celonárodní televizi a je na tři roky přeložen do Nebrasky.Nyní je však zpátky a má s Cameron spolupracovat. Pracovat s Cameron Lyndeovou? Nejspíš to má být nějaký žertík na uvítanou po jeho návratu do Chicaga, myslí si zprvu Jack. Ale žert to není. Oba musejí na svou svízelnou minulost zapomenout a soustředit se na současný případ. Pokud ovšem dokážou hodit za hlavu minulá příkoří a uhasit plamen sexuálního napětí, který mezi nimi doutná…

Stáhnout Cosi o tobě knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Cosi o tobě je 264 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Cosi o tobě kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Cosi o tobě z Julie James – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Cosi o tobě z Julie James.

Populární vyhledávání: Cosi o tobě pdf, stáhnout Cosi o tobě pdf, stáhnout Cosi o tobě knihu pdf, Cosi o tobě kniha ve formátu pdf, zdarma Cosi o tobě kniha ke stažení, zdarma Cosi o tobě ebook ve formátu pdf, Cosi o tobě knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Cosi o tobě pdf? Jak mohu stáhnout Cosi o tobě kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Cosi o tobě zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Cosi o tobě? stáhnout Cosi o tobě epub, stáhnout Cosi o tobě ebook epub, Cosi o tobě e-kniha ve formátu epub, zdarma Cosi o tobě ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Cosi o tobě epub? Jak stáhnout knihu Cosi o tobě ve formátu epub? Cosi o tobě mobi, stáhnout Cosi o tobě mobi, stáhnout Cosi o tobě e-kniha mobi, Cosi o tobě kniha ve formátu mobi, zdarma Cosi o tobě ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Cosi o tobě mobi? Jak mohu stáhnout knihu Cosi o tobě v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Cosi o tobě z Julie James zdarma? Jak stáhnout Cosi o tobě z Julie James e-knihu zdarma?

Leave a Reply