Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen

Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen

Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen z Petr Čermák

 • Název knihy: Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen
 • Autor knihy: Petr Čermák
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 304
 • Žánrové knihy: Hokej, fotbal
 • ISBN: 978-80-87685-57-0
 • EAN: 9788087685570
 • Dostupné soubory: cristiano-ronaldo-ziju-svuj-sen-317093.pdf, cristiano-ronaldo-ziju-svuj-sen-317093.epub, cristiano-ronaldo-ziju-svuj-sen-317093.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen v dolní části stránky

Shrnutí knihy Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen z Petr Čermák


Strhující příběh vypráví o obyčejném, a dokonce chudém, chlapci z portugalské Madeiry. I na ‚Zeleném ostrově‘ autor osobně pátrá po prvních krůčcích fotbalového génia. Právě v ulici Quinta do Falcao ve Funchalu se rodil veliký sen a Cristiano za ním odmalička neúprosně jde a probudí se z něj až ve chvíli, když později vysloví:

„Chci být nejlepší, zapsat se do historie fotbalu. Mám fantastické zaměstnání. Je požehnáním, protože můžu dělat to, co mám nejraději.“

Ano, Ronaldo skutečně postupně stoupá k fotbalovému Olympu, kde vládnou Pelé, Maradona, Di Stéfano, Cruijff, ale nepochybně také sám Cristiano s Lionelem Messim.

Základem naplnění takového snu je skvělé zázemí v rodině, jíž byla oporou fotbalová máma Mária Dolores, a pak má Cristiano jako osmnáctiletý hráč Sportingu Lisabon nevýlovné štěstí. Do Manchesteru United si ho vybere sám Sir Alex Ferguson. S velkým učitelem a druhým otcem, jak sám říká, vyhrají Ligu mistrů a tři anglické tituly. Ronaldo jako hráč Rudých ďáblů získá v roce 2008 svůj první Zlatý míč. Druhý a třetí obdrží už jako nejzářivější hvězda Realu Madrid, mistr Španělska a opětovně je vítězem Champions League 2014. V lednu 2015 při třetí celebraci v curyšské opeře s dojetím – ale už bez slz – řekne:

„Byl to nezapomenutelný rok. Nikdy bych si nemyslel, že tuto cenu vyhraju třikrát. Chci pokračovat ve své práci, vyhrávat další tituly pro tým i pro sebe, zlepšovat se každý den. Chci být jedním z nejlepších hráčů všech dob.“

Ale on už se jím stal. V kariéře nastřílel přes 500 (!) gólů a ještě touží přidat stejnou porci. Druhému fotbalovému králi, Messimu, předává vládu na jeden rok, aby si ji v prosinci 2016 vzal zpátky. Slaví nejen čtvrtý Zlatý míč, ale také třetí vítězství v Lize mistrů, opětovně ve finále nad Atlétikem. A pak, jen o půldruhého měsíce později, slaví na EURO 2016 ve Francii titul s Portugalskem. Přesvědčuje svět, že dokáže být také lídrem národním.

Tajemství gigantického úspěchu chlapce z chudinské čtvrti Santo António, který s výjimkou Světového poháru vyhrál vše, je prosté: neobyčejný talent a úžasná pracovitost, neutuchající touha být vždy nejlepší a vyhrávat trofeje a také bouřlivé a vítězné srdce. Cristiano navíc dnes není společně s Lionelem Messim jen nejlepším fotbalistou planety, ale pro mladé generace představuje také symbol životního stylu. Lze bez nadsázky říci, že je současnou nejvýznamnější sportovní celebritou světa.

A tak se společně s autorem, který se s velikánem naší doby osobně setkal, v aktualizovaném a výpravném vydání, obohaceném plakátem, začtěme do příběhu chlapce a dnes muže, který žije svůj splněný sen a stoupá k ‚Legendě jménem CRISTIANO RONALDO‘.

Stáhnout Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen je 304 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen z Petr Čermák – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen z Petr Čermák.

Populární vyhledávání: Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen pdf, stáhnout Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen pdf, stáhnout Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen knihu pdf, Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen kniha ve formátu pdf, zdarma Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen kniha ke stažení, zdarma Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen ebook ve formátu pdf, Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen pdf? Jak mohu stáhnout Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen? stáhnout Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen epub, stáhnout Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen ebook epub, Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen e-kniha ve formátu epub, zdarma Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen epub? Jak stáhnout knihu Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen ve formátu epub? Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen mobi, stáhnout Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen mobi, stáhnout Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen e-kniha mobi, Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen kniha ve formátu mobi, zdarma Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen mobi? Jak mohu stáhnout knihu Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen z Petr Čermák zdarma? Jak stáhnout Cristiano Ronaldo Žiju svůj sen z Petr Čermák e-knihu zdarma?

Leave a Reply