Ctnosti králů

Ctnosti králů

Ctnosti králů stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Ctnosti králů z Ken Liu

 • Název knihy: Ctnosti králů
 • Autor knihy: Ken Liu
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 623
 • Žánrové knihy: Fantasy
 • ISBN: 978-80-7577-100-1
 • EAN: 9788075771001
 • Dostupné soubory: prizen-kralu-332035.pdf, prizen-kralu-332035.epub, prizen-kralu-332035.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Ctnosti králů v dolní části stránky

Shrnutí knihy Ctnosti králů z Ken Liu

První kniha fantasy série Dynastie Pampelišek.

Císař Mapidéré sjednotil ostrovní království v Daře pod jednu vlajku. Nyní ale Mapidéré leží na smrtelné posteli, jeho poddaní jsou vyčerpaní císařovými velikášskými stavebními projekty a jeho rádci usilují jen o vlastní zisky. Dokonce i sami bohové jsou neklidní.

Kuni Garu, vychytralý, charismatický lapka, a Mata Zyndu, syn svrženého vévody, který se touží pomstít, vedou každý svou vlastní vzpouru proti císařské krutovládě. Při té příležitosti se setkají a společně podniknou tažení do srdce císařství. Stanou se svědky střetu armád, spatří flotily vzducholodí, setkají se s magickými knihami a proměňujícími se bohy.

Jejich nepravděpodobné přátelství významně změní rovnováhu moci v Daře. Ale za jakou cenu?

Stáhnout Ctnosti králů knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Ctnosti králů je 623 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Ctnosti králů kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Ctnosti králů z Ken Liu – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Ctnosti králů z Ken Liu.

Populární vyhledávání: Ctnosti králů pdf, stáhnout Ctnosti králů pdf, stáhnout Ctnosti králů knihu pdf, Ctnosti králů kniha ve formátu pdf, zdarma Ctnosti králů kniha ke stažení, zdarma Ctnosti králů ebook ve formátu pdf, Ctnosti králů knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Ctnosti králů pdf? Jak mohu stáhnout Ctnosti králů kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Ctnosti králů zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Ctnosti králů? stáhnout Ctnosti králů epub, stáhnout Ctnosti králů ebook epub, Ctnosti králů e-kniha ve formátu epub, zdarma Ctnosti králů ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Ctnosti králů epub? Jak stáhnout knihu Ctnosti králů ve formátu epub? Ctnosti králů mobi, stáhnout Ctnosti králů mobi, stáhnout Ctnosti králů e-kniha mobi, Ctnosti králů kniha ve formátu mobi, zdarma Ctnosti králů ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Ctnosti králů mobi? Jak mohu stáhnout knihu Ctnosti králů v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Ctnosti králů z Ken Liu zdarma? Jak stáhnout Ctnosti králů z Ken Liu e-knihu zdarma?

Leave a Reply