Daňové teórie

Daňové teórie

Daňové teórie stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Daňové teórie z Alena Zubaľová

 • Název knihy: Daňové teórie
 • Autor knihy: Alena Zubaľová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 200
 • Žánrové knihy: Účetnictví
 • ISBN: 978-80-8078-487-4
 • EAN: 9788080784874
 • Dostupné soubory: danove-teorie-347390.pdf, danove-teorie-347390.epub, danove-teorie-347390.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Daňové teórie v dolní části stránky

Shrnutí knihy Daňové teórie z Alena Zubaľová

Druhé, prepracované a doplnené vydanie sa snaží poukázať na možné riešenia existujúcich, pretrvávajúcich, ale aj nových problémov v oblasti zdanenia. Autori venujú pozornosť predovšetkým teóriám daňového presunu a daňového dopadu z rôznych uhlov pohľadu. Ich cieľom bolo upozorniť na širšie súvislosti vyplývajúce aj z meniacich sa spoločensko-ekonomických podmienok jednotlivých krajín. Publikácia voľne nadväzuje na vysokoškolskú učebnicu A. Schultzovej a kol.: Daňovníctvo, daňová teória a politika I a je určená najmä študentom Národohospodárskej fakulty EU v Bratislave, odbor Financie, bankovníctvo a investovanie, ale aj ostatným študentom Ekonomickej univerzity. Je však prínosom aj pre širokú odbornú verejnosť, ktorá sa zaoberá daňovou problematikou, a pre podnikovú prax.

Stáhnout Daňové teórie knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Daňové teórie je 200 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Daňové teórie kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Daňové teórie z Alena Zubaľová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Daňové teórie z Alena Zubaľová.

Populární vyhledávání: Daňové teórie pdf, stáhnout Daňové teórie pdf, stáhnout Daňové teórie knihu pdf, Daňové teórie kniha ve formátu pdf, zdarma Daňové teórie kniha ke stažení, zdarma Daňové teórie ebook ve formátu pdf, Daňové teórie knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Daňové teórie pdf? Jak mohu stáhnout Daňové teórie kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Daňové teórie zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Daňové teórie? stáhnout Daňové teórie epub, stáhnout Daňové teórie ebook epub, Daňové teórie e-kniha ve formátu epub, zdarma Daňové teórie ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Daňové teórie epub? Jak stáhnout knihu Daňové teórie ve formátu epub? Daňové teórie mobi, stáhnout Daňové teórie mobi, stáhnout Daňové teórie e-kniha mobi, Daňové teórie kniha ve formátu mobi, zdarma Daňové teórie ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Daňové teórie mobi? Jak mohu stáhnout knihu Daňové teórie v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Daňové teórie z Alena Zubaľová zdarma? Jak stáhnout Daňové teórie z Alena Zubaľová e-knihu zdarma?

Leave a Reply