Dcera čarodějnice

Dcera čarodějnice

Dcera čarodějnice stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Dcera čarodějnice z Paula Brackston

 • Název knihy: Dcera čarodějnice
 • Autor knihy: Paula Brackston
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 320
 • Žánrové knihy: Fantasy
 • ISBN: 978-80-7390-509-5
 • EAN: 9788073905095
 • Dostupné soubory: dcera-carodejnice-314023.pdf, dcera-carodejnice-314023.epub, dcera-carodejnice-314023.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Dcera čarodějnice v dolní části stránky

Shrnutí knihy Dcera čarodějnice z Paula Brackston

Na jaře roku 1628 nalezne mladá Bess Hawksmith bezvládné tělo své matky viset ze stromu. Ví, že pouze jeden člověk ji může uchránit před stejným osudem – Gideon Masters, Warlock. Ví také, že jeho pomoc nebude zadarmo.

V současnosti si Elizabeth v Anglii žije celkem spokojeně. Strávila staletí o samotě, hodně cestovala, přežila epidemie, války i smutek ze své nesmrtelností. Její osamělost náhle skončí, když se spřátelí s dospívající dívkou jménem Tegan. Ačkoli je to proti všem jejím zásadám, Elizabeth otevře své srdce Tegan a začíná ji trénovat na čarodějnici.

Ale Gideon nespí a před ničím se nezastaví. Za svou pomoc si nárokuje Elizabethinu duši. A Bess nyní musí bojovat za záchranu sebe sama – a navíc, musí chránit dívku, kterou miluje jako svou dceru.

Románu Dcera čarodějnice se prodalo více než 300.000 kusů.

"Román Pauly Brackston je výborně napsaný. Lahodná směs historické beletrie a fantasy." Booklist

"Tato příjemná romantická historická fantasy je příběhem nestárnoucí čarodějnice Elizabeth Anne Hawksmith, který se částečně odehrává v minulosti a v současné Anglii. Dobrodružství Bess je fascinující." Publishers Týdenní

Stáhnout Dcera čarodějnice knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Dcera čarodějnice je 320 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Dcera čarodějnice kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Dcera čarodějnice z Paula Brackston – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Dcera čarodějnice z Paula Brackston.

Populární vyhledávání: Dcera čarodějnice pdf, stáhnout Dcera čarodějnice pdf, stáhnout Dcera čarodějnice knihu pdf, Dcera čarodějnice kniha ve formátu pdf, zdarma Dcera čarodějnice kniha ke stažení, zdarma Dcera čarodějnice ebook ve formátu pdf, Dcera čarodějnice knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Dcera čarodějnice pdf? Jak mohu stáhnout Dcera čarodějnice kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Dcera čarodějnice zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Dcera čarodějnice? stáhnout Dcera čarodějnice epub, stáhnout Dcera čarodějnice ebook epub, Dcera čarodějnice e-kniha ve formátu epub, zdarma Dcera čarodějnice ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Dcera čarodějnice epub? Jak stáhnout knihu Dcera čarodějnice ve formátu epub? Dcera čarodějnice mobi, stáhnout Dcera čarodějnice mobi, stáhnout Dcera čarodějnice e-kniha mobi, Dcera čarodějnice kniha ve formátu mobi, zdarma Dcera čarodějnice ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Dcera čarodějnice mobi? Jak mohu stáhnout knihu Dcera čarodějnice v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Dcera čarodějnice z Paula Brackston zdarma? Jak stáhnout Dcera čarodějnice z Paula Brackston e-knihu zdarma?

Leave a Reply