Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil

Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil

Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil z Dominik Landsman

 • Název knihy: Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil
 • Autor knihy: Dominik Landsman
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 224
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-249-3246-0
 • EAN: 9788024932460
 • Dostupné soubory: denicek-moderniho-paru-aneb-zeny-jsou-z-venuse-a-muzi-jsou-debil-299718.pdf, denicek-moderniho-paru-aneb-zeny-jsou-z-venuse-a-muzi-jsou-debil-299718.epub, denicek-moderniho-paru-aneb-zeny-jsou-z-venuse-a-muzi-jsou-debil-299718.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil v dolní části stránky

Shrnutí knihy Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil z Dominik Landsman

Kdo by neznal eskapády „moderního fotra“, které Dominik Landsman zachytil ve svých úspěšných Deníčcích? Nová kniha, kterou napsal společně s blogerkou a spisovatelkou Zuzanou Hubeňákovou, se pouští na stejnou půdu, ale zpátky do doby, kdy ještě nebyl otcem. Jindřich a Nataša s ironií a černým humorem sobě vlastním popisují své seznámení, sestěhování a nakonec i početí dítěte a mezitím neodolatelně glosují rozdíly mezi muži a ženami, vztahové stereotypy, různé fáze zamilovanosti nebo nástrahy společného bydlení. Deníček moderního páru zachovává styl předchozích dílů, ale díky spoluautorství je bohatší o dva rozdílné, ale srovnatelně humorné styly. Pojďte zjistit, co se dělo předtím, než na svět přišel Čeněk!

Stáhnout Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil je 224 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil z Dominik Landsman – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil z Dominik Landsman.

Populární vyhledávání: Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil pdf, stáhnout Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil pdf, stáhnout Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil knihu pdf, Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil kniha ve formátu pdf, zdarma Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil kniha ke stažení, zdarma Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil ebook ve formátu pdf, Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil pdf? Jak mohu stáhnout Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil? stáhnout Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil epub, stáhnout Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil ebook epub, Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil e-kniha ve formátu epub, zdarma Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil epub? Jak stáhnout knihu Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil ve formátu epub? Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil mobi, stáhnout Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil mobi, stáhnout Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil e-kniha mobi, Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil kniha ve formátu mobi, zdarma Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil mobi? Jak mohu stáhnout knihu Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil z Dominik Landsman zdarma? Jak stáhnout Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil z Dominik Landsman e-knihu zdarma?

Leave a Reply